Соседушка• 16 декабря 2024

Яркий це айфон?

13?14? Дякую дівчатка
Добро с Кулаками• 16 декабря 2024
Глас_Народа• 16 декабря 2024
Хочете на новий рік краще ніж у подружки купити ?)
автор Соседушка • 16 декабря 2024
Дякую. Мій колишній подарував своїй пасії. Мені такі презенти не дарував(((( козел
автор Соседушка • 16 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
Краще .
Працівниця року• 16 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Відслідковуєте з якою ціллю ?
Вумна вутка• 16 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Вкладайте свою енергію в розвиток, а не в самознищення
Трахтибидох• 16 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
А якщо він її бити буде, то ви теж засмутитесь що вас так не бив ? Колишній на те і колишній щоб викреслити і забути, не витрачайте свої емоції на те що вас вже не стосується
вре_Динка• 16 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Краще .
неай ваш новий хлопець викладе айфон 16про макс подарований від вас, щоб колишній кусав нігті
рукиЖимолости• 16 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Это тот же, что и косметику ритуал ей дарил?
Вкаблучках• 16 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Моєму братові подарувала дівчина 16 про макс, він з однієї сторони і радий подарунку, а з іншої каже, що хотів щось нормальне а не оце ось 😂
вре_Динка• 16 декабря 2024
Ответ дляВкаблучках
ну, да. могла б і машину подарувати, наприклад, на айфоні він далеко не заїде)
Вкаблучках• 16 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Малось на увазі нормальний телефон
вре_Динка• 16 декабря 2024
Ответ дляВкаблучках
Малось на увазі нормальний телефон
а він собі не встані купити телефон який йому подобається? співчуваю
Вкаблучках• 16 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
В нього був тей, який влаштовував, питання в тому, що якщо дарувати подібні подарунки, то потрібно зважати на вподобання
вре_Динка• 16 декабря 2024
Ответ дляВкаблучках
мій пост був саркастичний, взагалі то.
і тут ви свого брата притягнули. його ніхто не змушує користуватися айфоном - нехай користується тим що йому зручно. бідна дівчина вашого брата
Железобетон• 16 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
автор ,займитесь чем-то полезным))
например, найдите себе кого-то получше, чем этот нищеброд, дарящий бэушные айфоны)