Голодаю• 02 декабря 2024

Цікавий факт з історії, задумалась, що на території США не було війни ніколи

В європі були
А в америці… мабуть тому всі стараються в Америку виїхати , там немає дурного сусіда на континенті
автор Голодаю • 02 декабря 2024
А в нас вся книга по історії це якісь війни
Як раз вчили з дитиною( це дурдом якийсь
Немає спокою людям
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Сша молода держава, зараз гігемон. А Ес віками воювали.
Тисячоліттями, навіть.
А на території Америк тисячоліттями воювали племена, і були і жахи.
Mede• 02 декабря 2024
Була, але давно. Згадайте фільм чи книгу ’Віднесені вітром’, там добре все описується
Люблю пиво• 02 декабря 2024
А как же Гражданская война севера и юга?
КАПСЛОЧНИЦА• 02 декабря 2024
Просто сша більшість історії не існувало, а потім вони самі стали дурнуватими сусідами, справедливості заради
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Ви ж прикиньте, орда, Батий, середньовічні війни, Київська русь. А що с Америках тих частинах ? Племена ?
Хоча, були Теж цивілізації, що стирали одне одного. Майя, інки, інші

Чим розвиніше цивілізація тим більше століття війн. А взяти Італію, Рим, імперііі.
Тисячі років війн.
Європа колодязь цивілізацій і Азія теж. А америки відставала, ті 200 років смішно в періоді великої історіі.
Love_Love_Love_• 02 декабря 2024
Є люди які не знають що США ніколи не воює на своїй території?
І тим не менше в них військові це перші люди в суспільстві , сто тисяч пільг для ветеранів, які просто були в запасі
Я_канеша_извиняюсь• 02 декабря 2024
Автор, ви впевнені, що знаєте історію Америк?
Вероятненько• 02 декабря 2024
Ответ дляMede
Это гражданская война которая длилась 4 года. Автор ее указала. Чем Вы читаете?
Love_Love_Love_• 02 декабря 2024
Автор, а ви знаєте що з парашки до кордону з Америкою менше 100км?
Запасная спина• 02 декабря 2024
Была у них война. Война Севера и Юга. А так, США всегда воюют на чужих территориях. Это и выгодней и безопасней. А ещё продают оружие , чаще всего обеим сторонам . Это просто бизнес )
Свекруховна• 02 декабря 2024
Коренное население США с Вами бы не согласилось, Автор...
100pudov• 02 декабря 2024
Згадалась мені історія, як американці приїхали в Кам´янець Подільський на екскурсію років 15 тому було. І повели їх по старим башням, фортецям, мурам.
І от один з них питає.
Старе? Років 100 є?
Розумієте яке в них поняття старого?! Років 100! Коли цим всім спорудам в Камянці тисячу років
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
І за ці 200 років існування Сша там нехило вони воювали. Загалом
Щодо індейських цивілізацій то деяки буди знищені на цьому материку, розкопки свідчать про дійсно могутні цивілізації.
А рух білих хазяїв?
А знищення корінних американців? Це не біли матеріка?
100pudov• 02 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Курва мать країна
Свекруховна• 02 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
А рух білих хазяїв?
Да собственно, как США возникли? Приплыли чужаки с оружием и силой захватили земли, на которых жили веками люди.
Зашла на 5минут• 02 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Була ще війна за незалежність. Червоні мундири, хто знає - зрозуміє.
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Ответ для100pudov
І от один з них питає.
Старе? Років 100 є?
Я ж кажу, молода держава. У них не має шляху великого розвидку як пройшла європейська і Азіатська.
Держава на крові. Це та ж европейська цивілізація що поколесила світом. Колоніалізм.
і Британія держава на крові, всі імперіі такі
Love_Love_Love_• 02 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Це внутрішні, громадські війни
ЯкаКраля• 02 декабря 2024
Ответ дляСвекруховна
Це неправда, вони купували землю у аборигенів. Силою не міг корабль з переселенцями захватити мильони
Зашла на 5минут• 02 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це внутрішні, громадські війни
Автор писала - на території Америки. Без різниці які. Так, на Америку ніхто не нападав. Але і як писалося вище - там військові в пошані. І безпека на рівні мега.
Свекруховна• 02 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
За бусы )
Запасная спина• 02 декабря 2024
Ответ дляСвекруховна
Историю пишет тот, кто победил. Так что то, что миллионы индейцев , коренных жителей Америки, были истребелены, это уже не считается войной.
Любительница• 02 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це внутрішні, громадські війни
Коли прийшла біла людина і почала знищувати корінне населення? Внутрішній конфлікт?
То за вашою аналогією, в Україні теж внутрішній конфлікт?
100pudov• 02 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ви серйозно?
Як це купували? Нащо гроші були аборигенам? На дзеркало міняли золото і коштовне каміння ті племена
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Ответ дляСвекруховна
Ну принесли розвиток, і не все силою, вожді продавали землі за безцінь. Розбещена біла людина принесла так звані гріхи на материк.
А розбещена, так би мовити, бо пройшла тисячолітній шлях европейсткого розвитку. У племен його не було. Вони були відсталі ще по тим міркам. Я не кажу про цивілізації, що на материку загинули там і де були і писемність і метал і розвиток.
Любительница• 02 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Я в шоці, наскільки люди по-різному відносяться до, здавалося б, очевидних речей а потім кажуть, чого до нашої війни відносяться різні люди по-різному, типу все ясно
Svitlo_• 02 декабря 2024
Автор, а звідки тоді в США ветерани війни? Ви думаєте для матері є різниця звідки приходить похоронка на сина?
Живчик-счастливчик• 02 декабря 2024
Територія сучасної США залита кров´ю мільйонів людей, хоча це і не виглядає як війни на територіях Європи
ЯкаКраля• 02 декабря 2024
Ответ дляСвекруховна
За бусы )
Яка різниця за що? Індійцям потрібні були буси