Голодаю• 02 декабря 2024

Цікавий факт з історії, задумалась, що на території США не було війни ніколи

В європі були
А в америці… мабуть тому всі стараються в Америку виїхати , там немає дурного сусіда на континенті
АгатаХристя• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Так США крыса она специально провоцирует в Европе войны и на этом зарабатывает, но ничего бумеранг есть, и она за это получил жалко что весь народ пострадает, я верю что Америка пойдет под воду вся
Краще б ви вірили, що параша вся піде під воду, спочатку передохне у страшних муках, а потім піде під воду. Так за Америку хвилюєтесь. А парашкінцям бумеранга не чекаєте, щоб кожна кацапсьеа мамка гажерлась пельменів вже.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
След перлом будет.что это америка бросает бомбы на головы украинцев? Как тогда во всех войнах кацапы рыло своё светят и везде оказываются?
Невинуватые
Пусть кацапия пойдет под воду вся со своим гноем
Голубец• 02 декабря 2024
Автор, розкажіть нам щось про столітню боротьбу корінного народу лиг´ораветл´ят з кацапами. На чиїй території вона відбувалася? На чиїй території відбувається 300 літня боротьба українців з кацапами? А Кавказ? На чиїй території кацапи воювали за Кавказ? Що ж ви все про США та США?
Пригаю-цибаю• 02 декабря 2024
Не потому что соседей нет, а потому что самые хитрые и умные.
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вам кокошнік мізки передавив. А бумеранг буде, так, тільки не Америці, а конченій наросії, саме вона на нас напала, нас вбиває і робить наше життя нестерпним! Чи це ви просили пуйла вас звільнити? Від усього?
Ирина-bbd0• 02 декабря 2024
Ответ дляГолубец
И так смешно раз за разом
Нещасных узких америка втянула в войну)))
Что ж вы за дебилы такие.что вас ’втягивают’ в войны)))
Уже пошли верески про Грузию
Опять бедные кацапы доверчивые ’втянутся’))) повторно на грабли)))
Нервогенератор• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну давайте откажитесь от всех благ, что дала Омерика, и будете свой бред писать на заборе. И подтираться лопухами.
Маруська Му• 02 декабря 2024
Ответ для100pudov
Ви серйозно?
Як це купували? Нащо гроші були аборигенам? На дзеркало міняли золото і коштовне каміння ті племена
Всюди куди приперлася біла людина, всюди вона вимагала щось. Де золото, де хутро. І давали ж місцеві. Але проблема в тому, що апетити росли. І тоді місцеві починали бунтувати. Бунти подавляли.
Маруська Му• 02 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ну принесли розвиток, і не все силою, вожді продавали землі за безцінь. Розбещена біла людина принесла так звані гріхи на материк.
А розбещена, так би мовити, бо пройшла тисячолітній шлях европейсткого розвитку. У племен його не було. Вони були відсталі ще по тим міркам. Я не кажу про цивілізації, що на материку загинули там і де були і писемність і метал і розвиток.
Вожді продавали? Чи їх примушували?

Все через силу. Як там? ’Радість через силу чи сила через радість?’
Анти-анонім• 02 декабря 2024
Война за независимость США 1775-1783
Гражда́нская война́ в Соединённых Шта́тах Аме́рики 1861-1865
Англо-американская война 1812
Американо-мексиканская война - военный конфликт между США и Мексикой в 1846—1848
+ войны с индейцами
zztop-b844• 02 декабря 2024
Задуматься надо над тем что на территории Украины никогда ничего толкового не было - то крипацтво, то голодомор, то Зе с войной

И сделать вывод и валить, валить, валить, а не ждать пока покращиться
KrupinkaSs• 02 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Це неправда, вони купували землю у аборигенів. Силою не міг корабль з переселенцями захватити мильони
Да,за бусики и зеркальца,за огненную воду.
Анонимба• 02 декабря 2024
Канада теж. Не було війни там
МаргариткаW• 02 декабря 2024
Автор, вы яркий пример жертвы современного образования
МаргариткаW• 02 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844

территория - буферная зона....
размахер• 02 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844

І влаштовує нам це все кацапські виблядки.
zztop-b844• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
размахер• 02 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
zztop-b844• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...