Голодаю• 02 декабря 2024
Цікавий факт з історії, задумалась, що на території США не було війни ніколи
В європі були
А в америці… мабуть тому всі стараються в Америку виїхати , там немає дурного сусіда на континенті
АгатаХристя• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Так США крыса она специально провоцирует в Европе войны и на этом зарабатывает, но ничего бумеранг есть, и она за это получил жалко что весь народ пострадает, я верю что Америка пойдет под воду вся
Краще б ви вірили, що параша вся піде під воду, спочатку передохне у страшних муках, а потім піде під воду. Так за Америку хвилюєтесь. А парашкінцям бумеранга не чекаєте, щоб кожна кацапсьеа мамка гажерлась пельменів вже.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
След перлом будет.что это америка бросает бомбы на головы украинцев? Как тогда во всех войнах кацапы рыло своё светят и везде оказываются?
Невинуватые
Пусть кацапия пойдет под воду вся со своим гноем
Невинуватые
Голубец• 02 декабря 2024
Автор, розкажіть нам щось про столітню боротьбу корінного народу лиг´ораветл´ят з кацапами. На чиїй території вона відбувалася? На чиїй території відбувається 300 літня боротьба українців з кацапами? А Кавказ? На чиїй території кацапи воювали за Кавказ? Що ж ви все про США та США?
Обнимашкина• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вам кокошнік мізки передавив. А бумеранг буде, так, тільки не Америці, а конченій наросії, саме вона на нас напала, нас вбиває і робить наше життя нестерпним! Чи це ви просили пуйла вас звільнити? Від усього?
Ирина-bbd0• 02 декабря 2024
Ответ дляГолубец
И так смешно раз за разом
Нещасных узких америка втянула в войну)))
Что ж вы за дебилы такие.что вас ’втягивают’ в войны)))
Уже пошли верески про Грузию
Опять бедные кацапы доверчивые ’втянутся’))) повторно на грабли)))
Уже пошли верески про Грузию
Нервогенератор• 02 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну давайте откажитесь от всех благ, что дала Омерика, и будете свой бред писать на заборе. И подтираться лопухами.
Маруська Му• 02 декабря 2024
Ответ для100pudov
Ви серйозно?
Як це купували? Нащо гроші були аборигенам? На дзеркало міняли золото і коштовне каміння ті племена
Всюди куди приперлася біла людина, всюди вона вимагала щось. Де золото, де хутро. І давали ж місцеві. Але проблема в тому, що апетити росли. І тоді місцеві починали бунтувати. Бунти подавляли.
Маруська Му• 02 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ну принесли розвиток, і не все силою, вожді продавали землі за безцінь. Розбещена біла людина принесла так звані гріхи на материк.
А розбещена, так би мовити, бо пройшла тисячолітній шлях европейсткого розвитку. У племен його не було. Вони були відсталі ще по тим міркам. Я не кажу про цивілізації, що на материку загинули там і де були і писемність і метал і розвиток.
Вожді продавали? Чи їх примушували?
Все через силу. Як там? ’Радість через силу чи сила через радість?’
Анти-анонім• 02 декабря 2024
Война за независимость США 1775-1783
Гражда́нская война́ в Соединённых Шта́тах Аме́рики 1861-1865
Англо-американская война 1812
Американо-мексиканская война - военный конфликт между США и Мексикой в 1846—1848
+ войны с индейцами
Англо-американская война 1812
+ войны с индейцами
zztop-b844• 02 декабря 2024
Задуматься надо над тем что на территории Украины никогда ничего толкового не было - то крипацтво, то голодомор, то Зе с войной
И сделать вывод и валить, валить, валить, а не ждать пока покращиться
KrupinkaSs• 02 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Це неправда, вони купували землю у аборигенів. Силою не міг корабль з переселенцями захватити мильони
Да,за бусики и зеркальца,за огненную воду.
МаргариткаW• 02 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
территория - буферная зона....
размахер• 02 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
І влаштовує нам це все кацапські виблядки.
zztop-b844• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
размахер• 02 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...