Малая еще та• 02 декабря 2024
Син, проснувся каже болить спина
Майже 12 років йому. Вчора все було добре, а от проснувся і каже що болить спина.
Чи може таке бути що заспав її? Пішов в школу, але каже що все одно болить. Може ввечері можна чимось намастити?
Малая еще та
• 02 декабря 2024
А ще вчора трохи в планшеті довше сидів в такій лежачо-сидячій позі, довше ніж зазвичай
Хачапууури• 02 декабря 2024
Травмы?
Матрас нормальный?
Где именно болит?
Был ли скачек роста?
Чим мастити? Ідіть до лікаря, якщо реально болить.
Матрас нормальный?
Где именно болит?
Был ли скачек роста?
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляХачапууури
Травмы?
Матрас нормальный?
Где именно болит?
Был ли скачек роста?
Матрас нормальный?
Где именно болит?
Был ли скачек роста?
Не боло ніяких травм. Проснувся каже болить спина.
Вперше
Веселуха Муха• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Вперше
Может быть все что угодно. От ’залежал’ до ’болят почки’.
У моего тоже сегодня нога болела, но он в садик не хотел идти. Планшет чудом вылечил больную ногу за пару минут.
Но ваш старше, может уже таким не страдает.
Байрактарна• 02 декабря 2024
спина большая и болеть может по разному.
1. где именно болит?
2. как болит? При движении? не зхависит от движения?
1. где именно болит?
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
1. где именно болит?
Як рухається, як сидить каже ні. Більше поперек
сЛАдКОежКА• 02 декабря 2024
Це може бути все, що завгодно. Від сна у незручній позі до нірок чи підшлункової.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
В квартире тепло? В постели тепло или может задувать снизу кровати?
Тепло, все ок. Матрац той самий що і місяць і два тому. Температури немає. Біль не там де нирки.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
У сына такое было недавно. Оказалось почки.
Біль не там де нирки.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
А як вияснили що нирки? Була потім температура чи як? В нього поперек болить і більш вверх. Вчора пересидів з планшетом, + я думаю поза під час сну зіграла роль. Бо самопочуття добре.
Пухнасті штани• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Біль не там де нирки.
Написали поперек, как раз там и болело
Но я сразу поняла про почки, спросила не чаще ли бегает в туалет, оказалось чаще и мы сразу с утра место школы пошли к врачу.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляHench
Просквозив спину
Ні , нічого не просквозило йому
Тільки не про гроші• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Якщо це нирки, то коли стукаєш легенько кулаком в тому місці, де вони розташовані, то воно прям всередині там відгукується болем. Коли просто м’яз, то такого нема.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
Написали поперек, как раз там и болело
Вчора все було добре, вранці також. В туалет пішов і все, пішов в школу. Тому думаю не нирки. Але поспостерігаю як прийде зі школи, в разі чого наберу лікаря.
Пухнасті штани• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Температуры не было, сразу утром мочу сдал, анализ ничего не показал. Назначила врач лечение, как при цистите, потому что чаще бегал в туалет и болела спина именно где пояс и ниже.
ГендиреХтор• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Сидячий спосіб життя. Покоління з купою майбутніх проблем на жаль😩
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Спробую як прийде зі школи
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ну він в мене плавець. Але так на вихідних любить зависнути з іграми трохи.
Пухнасті штани• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Спробую як прийде зі школи
Ну вы сами не поймёте, нужно пойти к врачу. Нам врач как раз так и стукнула. УЗИ в платной можно сделать в тот же день.
Барбітта• 02 декабря 2024
У меня перед тем как температура поднимается, болит спина. Лучше к врачу конечно
ГендиреХтор• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Ну тоді не варіант. Мій як на плавання ходив, то все було прекрасно. Можливо залежав, або інші причини
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ой капець, я була впевнена що просто залежав спину. А ви тут мені понаставляли діагнозів. Буду переживати тепер .
Але от реально, просто болить спина - ви прямо вже всі в перший день біжите до лікаря? Боя. Чесно трохи по іншому, завжди спостерігаю 1-2 дні, як не проходить тоді йду.
Неробименінерви• 02 декабря 2024
В мого теж таке було. Болить і все. В невролога були, сказала м´язовий біль, пропити протизапальне (нурофен), місцево будь-чим мазати. Пройшо за кілька днів.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Дякую. ,почекаю сьогодні, якщо буде боліти далі завтра піду до лікаря
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2024
Посмотрите на Ютубе упражнения от боли в спине, ти па’ кошка’. Только там где врачи показывают, обычно если зажало мышцы и немного потянутся, то всё проходит.
Малая еще та
• 02 декабря 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую