Забула що?• 02 декабря 2024
Подивіться аналіз
Це серйозно? Ферментопатія, розлад.кандидоз!!! Це лікується? Аналіз маленької дитини 2 роки
Перевіряла на глисти, а тут таке. А глистів і немає. І симптоматики ніякої немає..
Забула що?
• 02 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Я була у лікаря Марія Варейчук, трже з блогом. Так надіялася але вона взагалі сказала що все супер клас а через дні два чуть не госпіталізували. Бо сильна обструкція. І дихання змінене
Перша на селі• 02 декабря 2024
Идите к Лор делать видеоназоларингоскопию , через нос трубочку засовывают с камерой , там посмотрят как развиваются дыхательные пути
Забула що?
• 02 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Ви серйозно?вона мала, як ій таке зробиш..
Забула що?
• 02 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Щоб аденоїди перевірити теж саме така процедура? Педіатр якось так сказала що «там швидко»…
Перша на селі• 02 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
Да, там видно всю носоглотку, ушные каналы и под связками до трахеи, это не больно, щекотно просто, и быстро. Видео вам запишут
Забула що?
• 02 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Ну да, це тоді я роблю