Тирамісу на терасі• 02 декабря 2024
Таємний Миколай, 7 клас! Подарунок для хлопчика?
В школі організували гру "Таємний Миколай" для учнів 7 класу! Дайте пораду, який купити подарунок для хлопчика 12-13 років! Бюджет обговорений 200 гривень. Зовсім нічого не можу придумати(
Щебетушка• 02 декабря 2024
Ми вчора купили набір головоломок металевих+шоколадний батончик+карамелька в новорічній тематиці (150+25+22 грн). Але це для хлопця 11 років
Примарочка• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Может флешку? Или головоломка?
Ця кулька для дітей віком 8 років максимум!
Мааарковная• 02 декабря 2024
Банка нутелли, новорічна іграшка, ліхтарик, шапка діда мороза, антистрес крутий заміс.
Шалена невинність• 02 декабря 2024
Ми з сином купили чашку з тематикою гри, в яку грає хлопець «отримувач подарунку». Сьогодні ще цукерок докуплю і насипемо в чашку.
Дітям в класі сказали шкарпетки не дарувати.. а я як раз знайшла прикольні )
Тирамісу на терасі
• 02 декабря 2024
Ответ дляШалена невинність
В нас обговорили лише те, щоб солодощі не дарувати!
Шалена невинність• 02 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Бачте.. у всіх різні правила. Та на 200грн дуже не розійдешся.. ще добре коли Ваша дитина знає якісь моменти про того, кому даруватиме.
Мій син недуже спілкується з тим, кому має дарувати. Спільних знайомих теж нема. От зʼясував що той хлопець в майнкрафт грає. А то б і не знали що подарувати )
Я не тону• 02 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Теплые новогодние носки
Моему дарили, прикольные
И мы так дарили . А внутрь шоколадку клали.
Тирамісу на терасі
• 02 декабря 2024
Ответ дляШалена невинність
Та моя донечка не знає вподобання хлопчика, який випав. Він в класі в них відносно недавно. Зовсім розгубилася щось я(
Тирамісу на терасі
• 02 декабря 2024
Ответ дляШалена невинність
Я пропонувала варіант 300 гривень, але всі проголосували за суму 200 грн.
Шалена невинність• 02 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Може тоді просто якусь новорічну дрібничку? Типу кульку зі снігом? Ліхтарик якийсь.. моде прикольні світлодіодні ліхтарики, як доя ялинки.. Або чашку з прикольним написом/малюнком?
Ми з сином такі шкарпетки придивились прикольні:) але вони більше 200грн..
Пополняю_Карму• 02 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Обмін мотлохом.
Полностью поддерживаю!
И головная боль для родителей.
Тирамісу на терасі
• 06 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Як таємний Санта? :)Чи у вас не сьогодні обмінювались?
Сьогодні, в ліцеї Миколай ходив по класах і роздавав подарунки, які діти купили один одному! Донечці дуже файний подарунок попався 😍
Чекаю завтра• 06 декабря 2024
То супер, а в нас розчарування, крім Миколая в класі, дівчата ще групою домовились, так ось деякі прийшли сьогодні без подарунків, а моя дитина свої 800 грн. потратила на приємності:)