іронічна антитеза• 02 декабря 2024
Из активной и эффективной стала "дряблой старухой"
Работаю с 20 за вычетом одного декрета. Сейчас 36.
Всегда бралась за работу, "закатив рукава", принимала на ходу решения, разруливала проблемные ситуации, кучу информации помнила и держала в голове контроль над разными задачами одновременно.
Сейчас какая-то амеба.
Еще и дома куча проблем было в тот период. Маленький ребенок и больная мама. Сама удивляюсь, как я это все разруливала и выдерживала.
Сейчас ничего не хочу, ничего не интересно, не хочу думать, рыться, искать решения сложных задач, не хочу ответственности.
Казалось-бы, возраст рвать и метать, учиться новому, достигать. А у меня состояние "отвалите все, хочу на пенсию".
Что это? Что с этим делать? Это ж не дело...
Сейчас какая-то амеба.
Горня капучіно• 02 декабря 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Перестаньте указывать незнакомым людям, ничего не зная о них и не разбираясь в вопросе. Это тупо.
Ваши советы и ’диагнозы’ могут навредить.
Если не хотите напрягаться, напрягусь для вас - вот клиническая картина настоящей депрессии от врача-психиатра.
’У класичному розумінні розгорнутий депресивний синдром (сукупність симптомів) у чистому вигляді характеризується:
1. Стійким, тривалим тужливо-пригніченим настроєм, відчуттям важкої провини, самозвинуваченням, суїцидальними думками та намірами, переживанням надзвичайно сильного, до непереносимості, фізично локалізованого, душевного болю.
2. Наявністю відчутної, навіть значної та помітної психомоторної загальмованісті (уповільнення та скудість мови й рухів, збіднення міміки), іноді до знерухомлення (депресивний ступор). Таке значне уповільнення обумовлює й когнітивні обмеження, іноді до неможливості виконувати елементарну розумову роботу. Цей симптомокомплекс може бути різної важкості, але його присутність обовʼязкова.
3. Представленістю широкого кола соматичних, переважно симпатикотонічних вегетативних симптомів, як то: стійка тахікардія, істотна втрата маси тіла, втрата апетиту та відчуття смаку їжі, сухість у роті, закріпи, стійке розширення зіниць, значне зріження частоти миготіння та, відповідно, сухість рогівки, звуження периферійних судин, що призводить до типового акроцианозу та сіро-землистого кольору шкіри, розлади сну у вигляді ранішнього прокидання (серед ночі з особливо важким переживанням пригніченості та суіцидальними думками й іноді спробами). Засипання при цьому особливо не порушено. Типова добова ритміка з особливою важкістю стану у першій половині дня та деяким покращенням під вечір.’
На депрессивное расстройство ещё бывают похожи невроз, неврастения, генерализованное тревожное расстройство, соматоформное расстройство. Словом’депрессия’не нужно разбрасываться, это серьёзный диагноз.
Жена брата Админа• 02 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
У некоторых война с 2014 года. Считается, что они уже давно должны обзавестись новым жильем, быть стойкими, не ныть.
Не буду сперечатися, це більше політичне питання. По факту у всіх з 2014, але ті, хто жили цей час в Донецьку та ті, хто в Ужгороді відчували по різному. Та навіть в Донецьку з 2014 по 2022 було спокійніше ніж з лютого 2022 в Харкові або Запоріжжі, на приклад.
П. С. Я за останні 3 роки декілька раз відпочивала в Буковелі та на Волині, повірте різниця з Дніпром колосальна
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
Выгорание, усталость.
Я поэтому рано и не разрешаю детям работать, что б вот этого всего небыло с возрастом, у меня точно так же автор, просто овощ
Как справляетесь? Что думаете с этим всем делать?
Жена брата Админа• 02 декабря 2024
Ответ дляchiffa
автор, почніть краще з перевірки зазіза, вітамину Д та щитовидної залози, це нескладно і дуже дорого, а вже потім психиатри та інші лікарі
Психіатр безкоштовно 😉, можна одразу виключити і тоді вже шукати інші причини. Тим більш, що одне іншого не виключає. Хіба не буває дефіциту віт Д на тлі депресії? Але підйом до нормального рівня депресію не вилікує.
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляchiffa
Частково зробила. Вітамін д в серпні зашкалював, а феритин ’нижче плінтуса’
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ви психіатр, я правильно зрозуміла? Може ви б могли дати якісь поради?
Жена брата Админа• 02 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ні, я не психіатр, я ендокринолог. Поради я написала вище
Жена брата Админа• 02 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ту треба розбиратися. Або шлунок хворий, або харчування погане (дієта), або місячні рясні. Це 3 найпоширеніші причини у жінок репродуктивного віку. Або ще гельмінти, гіпотиреоз. Але все ж таки почати треба з перших трьох
іронічна антитеза
• 02 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Це ви про феритин? Там я причину знаю, займаюсь цим питанням і халізо третій місяць допиваю. Але ж те, що не вимагає від мене приймання рішень і відповідальності я роблю
МУСЯкомарова• 02 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вот особенно меня кумарят задачи ради суеты. Я имею в виду рабочте задачи. Когда заведомо понимаешь, что это бред и не будет нужно
у меня тоже ,энергия есть выборочно, но а что дорого
арбайт постоянные провалы энергетические
МУСЯкомарова• 02 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Нехай буде так. Просто виконуйте свою роботу і отримуйте свою зарплатню. Це маячня, що робота має приносити задоволення. Вона має приносити дохід і не повинна дратувати, принижувати, спустошувати. Тобто не повинна наносити шкоду здоровʼю
я себя тоже так уговариваю, радость два раза месяц аванс и зп