Залізна пані• 02 декабря 2024
3д принтер - купувати чи ні?
Є ідея купити 3д принтер і щось на ньому друкувати на продаж. Але ж.. ризик, боюсь, що зайві витрати не на часі. Хто має таку штукенцію і заробляє на ній? Вислухаю всі поради і ваші думки
Файна цьоця• 02 декабря 2024
Вы хоть придумайте, что на нем печатать, раньше, чем купите принтер)
Життє Бентежне• 02 декабря 2024
Щось… ось коли буде розуміння що ви будете друкувати, яка маржа, який попит, тоді і питання буде по-іншому сформульоване
Залізна пані
• 02 декабря 2024
якісь може фігурки-персонажі на Етсі +розфарбую сама. Це як варіант
Лама_мама• 02 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
И кому это надо? Какие-то фигурки? Плюс про авторское право вы слышали? Где собираетесь брать персонажей на продажу?
Залізна пані
• 02 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
робитиму своъ власні в 3д Максі, потім їх і друкуватиму
Крихітка на всі• 02 декабря 2024
а какой присмотрели принтер? тоже мысль такая была, но что печатать никаких идей нет...
Удальонка• 02 декабря 2024
Так себе идея. Посмотрите сколько таких печатников на олх, хотя бы. И у них не по одному принтеру, это раз. А два, сейчас уже продают более совершенные принтеры, печатающие уф смолой.
Мы покупали для бизнеса, у нас он окупился. Ну а так просто печатать под заказ, хрень.
Лама_мама• 02 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
С алиекспресом вам не состязаться..
ВыФсеВрете• 02 декабря 2024
В чоловіка два принтери. Нічого майже не заробляє. Якщо у вас не має ідеї, то одного принтера не достатньо
#Пойду_кгадалке• 02 декабря 2024
Не думайте, що принтер - це натиснула одну кнопку і все надрукувалось. Треба з технікою на ’ти’ бути, крутити гайки, міняти запчастини. Щось зажувало, пластик забив сопло, плата заглючила... і так нескінченно.
Треба реально фанатом бути, щоб додому купувати.
З приводу ’друкувати на продаж’. Ну навіть не знаю, що сказати. Фігурки друкують не на звичайних принтерах, а зі смоли, а це скажу те ще задоволення - запах це найменша з проблем.
В чоловіка є принтери, багато, різних типів. Але всі для душі, ніякої комерції.
Зараз для зсу друкує всяке (безкоштовно звісно, все за свій рахунок. За минулий місяць 60 кг виробів відправив).
Ms. Искренность• 02 декабря 2024
Я была на лекции о 3д принтерах.
Тоже хотела купить и зарабатывать.
Ну такое..
Если нет идеи, что конкретно печатать, где продавать и кому, то смысла нет.
И самое смешное.
Лектор несколько раз запускал принтер и тот постоянно сбивался и зажевывал леску.
Там очень точная наладка должна быть.
А материал дорогой. Если изделие испортится, то в мусор.
Тоже хотела купить и зарабатывать.
Ну такое..
И самое смешное.
Там очень точная наладка должна быть.