Белочкой зови• 02 декабря 2024

Як зареєструвати карту "Нац. кешбек" на порталі Дія?

Можливо хтось вже реєстрував саме на сайті, не в додатку. Підкажіть, будь ласка, покроково як це зробити, бо не можу сама знайти. Дякую!
Латексне альтер ЕГО• 02 декабря 2024
Для чого такі складнощі?
Скажений гудзик• 02 декабря 2024
Ви в банківському додатку вже відкрили картку нац.кешбек?
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
Нащо її реєструвати? Підтягується сама, Вам тільки обрати карту треба.
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Для чого такі складнощі?
Хочу зареєструвати карту в Дія. Собі і ,можливо, потім мамі, якщо сама розберусь як.
Kot_v_meshke• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Там все легко
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Де її обрати, в якому розділі?
Иванка Бур• 02 декабря 2024
Спочатку зареєструйте у своєму банку карту Нац кешбек, потім справа на пару хвилин.
НетЕщеНаверное• 02 декабря 2024
Обновить и дию и монобанк и всё легко получится за секунду
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Де її обрати, в якому розділі?
Там є банер ’Зимова підтримка’. Якщо немає - оновіть додаток
Работать надо• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Де її обрати, в якому розділі?
’Чтобы присоединиться к программе, сначала откройте специальный счет в банке - в приложении, на сайте или в отделении. Далее в ’Действии’ выберите услугу Национальный кэшбек, а затем присоедините и активируйте карту, на которую будет начисляться компенсация.
Если у вас нет такого раздела, обновите дию через кабинет в дие (там есть обновление)
Божий одуванчик• 02 декабря 2024
Эта карта с 1000 в дии сразу при входе, ее пропустить невозможно. Если у вас не видно, то значит дию надо обновить.
До того как в дии оформлять, надо сначала в банке карту нац. Кешбека сделать
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Немає додатку, питаю саме за сайт Дія, на ньому не знайшла ’Зимова підтримка’, вже все передивилась((
40каградусная• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Де її обрати, в якому розділі?
Автор,реєструйте в додатку.Не на порталі,а в додатку!
Реєструєте собі.Потім виходите з додатку.Реєструєте Дію на маму,робите те ж саме.І все.
Розберетесь за 2 місяці.Або хтось підкаже.Там нема що робить.
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Це також додаток на скрині, мене цікавить саме сайт...
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так треба ж в додатку. Не на порталі. Просто заванажте.
ЗавЛабСнаб• 02 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Розберетесь за 2 місяці😂
Навіщо ви так😂
Работать надо• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так через додаток и надо это делать, а не через сайт
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Немає в мене додатку, можу тільки на сайт зайти з ноутбуку.
Кому там слова не давали• 02 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Люди читают попой, попой читают люди.
Автору нужен алгоритм для ПОРТАЛА ДИЯ. НЕ ПРИЛОЖЕНИЕ.
Работать надо• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Разве через сайт можно?
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
На ноутбук не вантажиться додаток, на жаль((
40каградусная• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Через сайт не пробувала.Тому не підкажу.
А чому додатку немає?Якщо немає місця в телефоні,то його можна встановити,а потім видалити
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Телефон кнопочний))
Вообще не факт• 02 декабря 2024
На сайті ніяк
Работать надо• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Телефон кнопочний))
Везде в инете есть инфо, что только через приложение Дия
Парасюха• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Через сайт банка можно оформить, через сайт Дии никак.
автор Белочкой зови • 02 декабря 2024
Дякую всім за коментарі, зрозуміла, що напевно не вийде зареєструвати((
40каградусная• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Телефон кнопочний))
Тоді якщо не вийде,то можна в знайомих попросити.Я так робила.Сусідам в селі встановлювала Дію на свій телефон,щоб скачати витяги.Потім просто видалила.
Або,якщо ви,або мама пенсіонери,то можна на Укрпошті її отримати.А витратити на комуналку,або поповнення мобільного.
Работать надо• 02 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
У вас кнопочный тел?
40каградусная• 02 декабря 2024
Ще така штука є на компах,як емулятор Андроїд.Але мені здається що ви в цьому не розберетесь .
Тобто комп буде працювати як телефон на Андроід.І можна буде встановити додаток Дія.