Белая и пушистая• 03 декабря 2024
Давно я так не ржала. Спочатку від новини, а пооім від коментів
Леди_на_драндулете• 03 декабря 2024
Боже как же так! А я уже губу раскатала на эти 18 фунтов 😂
ЖенаАйтишнеГа• 03 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Це не так смішно, як страшно
Які ідіоти керують країною
’Вхід рубль, вихід - 2’
Мне без сахара• 03 декабря 2024
І ви вважаєте, що таких людей не буде? Не вірю, деякі навіть заїдуть на день, аби збагатитися на 1000
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Добре, що Порох попередив, щоб не брали
Порох сразу сказал-не берите,может,он по 1 тыс дол хочет украинцам раздать?Все таки разбагаталел за войну аж до 3 место Фобс
Мамаша в бигудях• 03 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
’Вхід рубль, вихід - 2’
Отриману 1000 гривень через «Укрпошту» можна буде витратити лише там же — нардепка з фінансового комітету Ольга Василевська-Смаглюк
Отже, цю тисячу можна буде витратити лише на товари, якими торгує «Укрпошта». А це туалетний папір, гречка, журнали. 😂
Мамаша в бигудях• 03 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
Да чого ж на день ? За 1000 ого ого
Можна тиждень шикувати 👌
Тихомандражная• 03 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Аукцион невиданной щедрости. Кто больше?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
Предлагаю не брать тысячу гр,как призывает Порох,а ждать от него тысячу долларов!Может ,даст?Или почему он так против этой выплаты?
Плету интриги• 03 декабря 2024
То есть отслеживать, в Украине ли находится человек, они не умеют?
Луноликая Вика• 03 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
А є туалетний папір з портретом Зе?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
Хотя врят ли Порох даст хоть копейку,за что молодые гетьманы-патриоты в Лондонах жить будут?Придеться в рестораны не ходить
Тихомандражная• 03 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Пограничники умеют. Но за сколько времени они смогут миллионы получателей проверить.
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
А є туалетний папір з портретом Зе?
Есть конфета
с портретом По
Белая и пушистая
• 03 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
І що як будуть? Люди за кордоном платять податки в Україну, донатять на ЗСУ, оплачують комуналку. А ще багато хто виїхав, бо тут дім в окупації або розбомблений. І вони є громадянами країни. То що не так, чому вони не мають права на допомогу?
Белая и пушистая
• 03 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Ну звичайно ні. А як ви собі це уявляєте?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
Не надейтесь,не даст Порох ни копейки народу,зря ли ,что ли десятилетиями воровал?Невестке его,жене питерского губернатра,нужно новое колье брильянтовое.
Дева Мария• 03 декабря 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Обязательно переводить на фунты и оглашать шо вы аж в Британии ?
Белая и пушистая
• 03 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Отож. Це вручну сидіти перевіряти кожного.
В цьому ж і факап, що самі визнали цією новиною, що перевірити вони не зможуть. А як вони хочуть перевіряти хто де отримував - теж питання))
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
Порох заявил,что хочет опять в президенты.Хм..ну хоть подарок конфет можно было бесплатно раздать украинским деткам,а не в россии торговать сейчас.Россияне рошен расхватывают на праздники,облизываются.Есть ценники,фото на яндексе
Плету интриги• 03 декабря 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ну как. Единая база, при оформлении выплаты идет по ней проверка.
Это так не работает?
Я не тону• 03 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
Серйозно?)
Тобто витратить на дорогу декілька тисяч, щоб не втратити можливість?
Да будет так• 03 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
Це так вигідно заплатити за квиток в 2 сторони 4 к, щоб отримати 1
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 декабря 2024
путин детям белгородским и курским тоже ничего не даст на праздники.за полярный круг в лагеря отправил в минус 40
Тихомандражная• 03 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Яка країна, такі й подарунки
Мне без сахара• 03 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Да чого ж на день ? За 1000 ого ого
Можна тиждень шикувати 👌
Справа не в суммі, а що дають гроші, пригадаю як в перші місяці народ катався по всій Польщі, аби виплати різні отримати, гребли усе що пропонували, особисто бачила бійки, здогадайтесь, з якого регіону
Ку-кусик• 03 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
Так, приїхати мені в Україну буде 200 евро , не меньше, а потім ще обратно стільки ж. Дуже заманчіво, щоб збагатитися на 1000 грн