Воздух в банке• 02 декабря 2024
Могут ли быть прострелы в голове от стресса?
Прям резкие кратковременные
Воздух в банке
• 02 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
Ліки якісь приймаєте?
Ні. Мені 24, дуже перенервувалась через шишку на щелепі, яка виявилась звичайним жировиком. Просто останні 3 дні дуже стресувала, бо хвилювалася поки не встановили що це. І останні 2 дні дуже сильні простріли в голові, ніби током і боляче. І лоб болить дуже, тисне. А простріли в різних місцях. Хоча голова в мене взагалі в житті ніколи не боліла раніше
Воздух в банке
• 02 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
В мене таке, коли протягну голову десь на сквозняках
А потім проходить?
Natal_ka91• 02 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
Тиск міряли?
Грамотний хвіст• 02 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
Так, у мого чоловіка таке було. Якось був дуже нервовий період, то пару разів таке було. Думав що то від того що протянуло. Пішли до невролога. Але у нього тільки пів голови прострелювало. Коли той період пройшов, більше не турбувало
Тракторні війська• 03 декабря 2024
у меня такое на холоде бывает, думаю это от перепадов давления, не переживайте! одевайтесь теплее
Пліснявілий сир• 03 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
А потім проходить?
Так. Зазвичай днів три таке