Стрекозей• 03 декабря 2024

що будете дарувати своєму чоловікові на 6 грудня

окрім любові та турботи

щоб можна було відправити поштою
Викасикрет• 03 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дивує примітивізм мислення
А тут Миколай 6 декабря теперь как красная тряпка для быка для любителей срача по поводу рождества , поэтому и бросились сразу чтоб любимый срач развести.
Злюка-закусюка• 03 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Ніколи не дарувала нічого до дня захисника, але зараз це свято співпадає з днем Миколая. Ми його святкуємо, даруємо подарунки. Важко порадити щось для незнайомого чоловіка. Може термо, так як військовий, солодощі, якісь приємні дрібнички.
Коні, люди, мухи з котлетами… до чого тут день захисника??
6 грудня - День ЗСУ ( не прикордонників, не нціональної гвадії, не поліції, і т.д.) а саме Зройеих сил України.
6 грудня - день Святого Миколая (тут зрозуміло)
День захисника України - відзначається на День Покрови, а саме 1 жовтня
Злюка-закусюка• 03 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
З Різдвом то що не так? Те, що почали святкувати з усим цивілізованим світом 25 числа? Якщо вже мова за святкування релігійних свят, то нехай пояснять ті, хто топить за 7 січня, яке може бути святкування Нового року в піст?
Працівниця року• 03 декабря 2024
Нічого
Викасикрет• 03 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Да, вот так и происходит срач по поводу рождества
ЯкаКраля• 03 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
да ,бо за час його перебування там все наче є,та і як завжди ж нічого не треба
авторе, мій теж служить і теж все є, але якщо йому треба щось передати то обов´язково кладу в посилочку щось солодке...ну там, шоколадку яку він любить і кладу записку ’чекаємо, сумуємо....’. Сказав, що йому дуже приємно, наче шматочок дому
Разгуляшка• 03 декабря 2024
Ничего .
Язикувата Хвеська• 03 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
просто для меня это странно.
А в школе мальчиков когда поздравляли вы и ваши дети?
Ну всегда есть - праздник мальчиков и праздник девочек.
Ні, не було такого. Пам´ятаю, що наче на 8 березня завжди був вихідний, а щоб для чоловіків було свято і віхидний з цього приводу, не пам´ятаю. Дівчат в нас у класі з 8 березня не вітали, хлопців також. З днем народження в нас також нікого не вітали. Були подарунки вчителям. Нам на новий рік, інші якісь дитячі свята цукерки. Мабуть десь до 5 класу включно, та й на тому все. Потім робили солодкий стіл, але це була вже наша ініціатива, десь з класу 7 до 11 включно. З 9 класу з дозволу вчительки організували собі міні кухню з чайником і мікрохвильовкою. В нас була у класі маленька кімнатка, то там кухня була
Викасикрет• 03 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
При чем тут выходной?
Никогда не было выходного.
Язикувата Хвеська• 03 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
При чем тут выходной?
Никогда не было выходного.
Я вже вам відповіла, що в нас не вітали. Якої ще відповіді від мене чекаєте, я не знаю
Мій не такий• 03 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
зрозуміло все.
день збройних сил України
Аа, ясно. В мене не українець
Чудовий каламбур• 04 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
День ЗСУ
И автор хочет отправить почтой ,муж воюет скорее всего
Ну извините, с этими сменами дат не поймешь когда и что у нас «отмечают». Первая мысль была о том, что это теперь Николая. Другие как-то и не пришли в голову. И не мне одной, как видите.