Уси Пуси• 2 часа назад
США відкриє засекречени факти про іншопланетян
Після оприлюднення фактів канібалізму, педофілії, сатанізму, магічних ритуалів світової еліти на вечірках Епштейна вже цього літа будуть оприлюднені засекречені матеріали про іншопланетян.
А колись багато хто ржав з конспирогів....
Да_Я_ТакаЯ_• 1 час назад
Тю, я и так давно уже все знаю о инопланетянах, мне Малдер и Скалли еще 20 лет назад все объяснили. Чи и не секрет.
Уси Пуси
• 1 час назад
Ответ дляКили и Манджаро
Давняя новость. Очень.
Чому давня, Трамп нещодавно заявив про оприлюднення фактів влітку 2026 року. Я про офіційну заяву, розсекречення фактів, а не про жовті ЗМІ, які писали ще в 90-х про іншопланетян
Кили и Манджаро• 1 час назад
Эти новости, не жёлтые, были известны с 70-х годов прошлого века. А престарелый Трамп не знает чем ещё пропиарится, кроме посла мира и налогов...
Уси Пуси
• 1 час назад
Ответ дляКили и Манджаро
Ви краще за нашими молодими зеленими піарниками спостерігайте
Гадаю ви вмієте роспізнавати терміни ’новини’ від ’оприлюднення фактів та розсекречення матеріалів’
Кили и Манджаро• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Я здесь проходом. Кроме новостей своего города, другие мне неинтересны.
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Факти канібалізму і сатанізму були доведені? Я шось пропустила
Каких доказательств Вы ждете? Свидетельств от сьеденных жертв? Люди такие странные.
И.О. человека• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Вот его то как раз и должны забрать инопланетяне и освободить нас от этого потужного происходящего пиздеца!!
Уси Пуси
• 1 час назад
Ответ дляМрію про пончик
Раніше всі ржали над конспірологами, яки роками казали про сатанінські магічні ритуали з канібалізму світової еліти. Суспільство не вірило, поки офіційні розслідування та кримінальні справи не відкрити правду. До речі, ще у далекому 2001 році світова модель Карен Мюдлер ПЕРША розповіла про звірства, педофілію, ритуали світової еліти, тоді їй закрили рота..
Уси Пуси
• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
а що дали ті файли Епштейна? Нічого. Так буде і з іншими файлами.
Як нічого, суспільний розголос, з педофіла- сатаніста принця Єндрю, наприклад, зняли всі звання та привилеї, але не посадили,тому що королевська родина має ІМУНІТЕТ. Яу й у нас президент теж має імунітет на не буде засуджений за скоєні злочини, поки залишається презом
Кукарикуууууу• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
це і все? Їх там таких половина.
А про нього чутки ходили ще раніше
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
Если люди настолько тупые, черствые, эгоистичные, что не в состоянии осознать в каком мире они живут - то да, файлы ничего не дадут. Ну как ничего. Людям ничего, а элитам дадут подтверждение, что они могут продолжать творить ужасные вещи и люди им все простят
Уси Пуси
• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
це і все? Їх там таких половина.
А про нього чутки ходили ще раніше
Є різниця між чутками та офіційними звинуваченнями... Коли були просто чутки, людей, що казали про злочини еліти називали хворими та радили носити’ шапочку з фольги’
Кукарикуууууу• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
ок, яки ще наслідки? Посадити одного гвалтівника - хіба цього достатньо?
Обращеница• 1 час назад
Они о нас знаю все ; а нам только сейчас их покажут .. ну такое .
Они питаются нашей энергией. Войны их рук дело . Агрессия . Зло. ,Они нас используют . Вряд ли они появятся и признаются . Мы у них как рабы . Насадили нам вер разных - и везде мы должны страдать . Как бы выйти из этого 🛞 колеса …
Кіма кепка• 1 час назад
Трамп вже навіть до цього готовий вдатися щоб відволікти виборців від файлів Епштейна?
А ось і я• 1 час назад
Бред
Вот увидите летом, что ничего сенсационного там не будет рассказано
Но придумать, конечно, можно что угодно и люди поверят)
Уси Пуси
• 32 минуты назад
Ответ дляКіма кепка
так саме Трамп оприлюднив ці файли))) на вимогу суспільства, звісно