Antiprom• 03 декабря 2024

МЗС України: або НАТО або нічого

Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО – заява МЗС
Міністерство закордонних справ України у день початку міністерської зустрічі НАТО оприлюднило офіційну позицію щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від агресії РФ.
https://www.pravda.com.ua/news/2024/12/3/7487385/

Цікаво, тобто без запрошення в НАТО наша влада не погодиться на мирні перемовини, якщо путіна змусять сісти за стіл. Я вірно розумію? Чи до чого вони відмовились від гарантій?
Результат:
вже голосів: 284
173 (60.92%) Не підтримую
111 (39.08%) Підтримую
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви впевнені, що поступившись частиною Україну через років 2 цими мужиками, що лишаться на окупованих не підуть на наступну війну, як бурятиками зараз? Чомусь всі вважають, що віддавши частину країни хуйло роздобриться
А они дальше не смотрят. Или ждунихи рузькой пенсии, или ждут когда можно свои квартиры продать и свалить навсегда. Поэтому и мечтают о капитуляции
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Спросила потому, что хотела проверить свое предположение. Проверила. А хамить не надо - я к вам не в гости на чай пришла, мы на форуме общаемся. Поэтому что считаю нужным - то и спрашиваю.
Тобто вам можна хамити, а мені ні? З якого дива? А ви в самому Харькові живете? І я так розумію ви за продовження воєнних дій в Україні?
Дана-Нирвана• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Покажите, где я вам нахамила. Пожалуйста. Цитату.
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Я сприйняла за хамство вашу відповідь ’ мне вообще паралельно’ , чесно звучить не дуже ввічливо.. да і теорія ваша, згідно якої ви приписуєте мені певні мотиви, також НЕ взірець ввічливості..
Дана-Нирвана• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
А началось все с того, что я вежливо и безоценочно поинтересовалась, хотите ли вы выехать. Просто напоминаю. Но вас это так зацепило за живое, что просто ух! И понеслось...
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ні, не зачепило.. але до вашого відома, то моя особиста справа, що я хочу робити зі своїм життям і чи хочу тут, в цій країні жити.. ви перейшли певну особисту межу
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
На що саме погоджуватись? как есть- це як? Капітуляція повна?
Переговоры. Или различий не видите?
ЗдохниПуйло• 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Переговоры. Или различий не видите?
То володька ваш чекає, що з ним просто поговорять і він перестане вбивати українців?
ЗдохниПуйло• 03 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Кому вони всрались на росії, воно думає, що буде любити пуйла на українській землі неприховуючи цього
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Как блин вы неоднозначно написали подходит и для пуйла и для нашего клоуна))
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Уверены. Вам это вбили в голову
Мандарина• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
О так вже не про підручник і поняття капітуляція? Вже поїхало - разная? Тобто є дві граничні точки - або капітуляція або ’ перемога?,’ при чому що вкладається в поняття одного і іншого не має точного усвідомлення? Точного визначення? Дуже зручно оперувати системним терміном як заманеться.
А Можна води налити.
Нарахунок нарезок, ця тема пішла з ’’нарізки’ новини з Змі, і лінк у Автора. і як в мене буде доповнення по темі, то викладу.

А чекати пісецю країні , в якій не живешь 10 років, то ж так по душевному.

При тому, піднімати кримське питання, і всіх їх очікувань і ваших - то ніц не то. Бо то другое?
І Крим виграв аж гай шумить і розривається.?

Якщо брати лінійні системи. То війна принесла і Україні жах і програші, і Вашому Криму, і навіть ваша рашка програє, не режим, а розвиток програє врешті решт. І майбутнє .
Тому пуйло, за якого мочили тут 14 року в темі Крим - це гірше що сталося з всіма.
Так мило, что Крым уже «ваш»😁
Людмила, ну право слово, капитуляция согласно международным нормам права может разной, от почетной до полной. Изучите нормы, если интересно и вы хотите аппелировать этими понятиями.
Если вы знаете какие-то ещё вариации, кроме победы и капитуляции, как результат завершения вооруженных конфликтов, готова послушать.
Если вы имеете в виду договор перемирия, то он всегда базируется на двух вариантах выше.
Мандарина• 03 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Що це за богиня спустилась з небес і так тут з цим брєнним українцем спілкується, наче сама богиня кримського напівострова тут роздає поради, а по суті жодної нормальної відповіді, лиш від кожної букви несе підлиз до пуйла, прям фонить його о..ком, яке ви йому вилизуєте, все якісь заготовки, посили, розкажіть краще як ви сците у штані, коли маєте прильоти і як дякуєте за це своєму божку
Маня, спасибо ☺️ Видите, вы уже учитесь писать лучше. Старайтесь!
Janna2525• 03 декабря 2024
Ответ дляМандарина
О,знову цитрина з´явилася на форумі))) Ми за вами не сумували. А ви схоже без нас ніяк. Сумно в Криму?
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
А Можна води налити.

Нет смысла подниматься вопрос Крыма, он ушел и уже его не вернуть
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляМандарина
Так мило, что Крым уже «ваш»😁
Ви зрозуміли щодо ’ ваш’. Тема Крим висить досі.

На рахунок договорів, то і корейський і фінський сценарій не є капітуляцією у класичному визначені. Є договірні відносини з ’ втратою територій’, поступок, втрати державності не має, не має втрати потенціалу впк, і арміі.
Якщо корейський то там навіть договору не має між цими країнами прямого, а припинення вогню є.
можете в своїй формі повчати, але ви прекрасно розумієте, що я мала на увазі.
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Я не про то зовсім. Це стосується тільки людини яка возила прапор рашки в своїй машині і радувалася поверненню в гавань. І яких теж обдурив пуйло, і приніс війну на ту територію.
Colombina.• 03 декабря 2024
Ответ дляvinika
До того, що уйло срати хотів на все і всіх. Бачимо самі всі їх стурбованості та допомогу черех 2 роки, поки яйкі чухали свої престаріли
как вы далеки от политики)))
Colombina.• 03 декабря 2024
ой, девочки, ну что вы о гарантиях, да о гарантиях, пошли бы уже да повоевали в конце-то концов
Colombina.• 03 декабря 2024
Ответ дляJul-Ap
Можно вообще не воевать и капитулировать в первый же день.
Такие примеры в истории тоже есть.
И при хорошем сретении обстоятельств придёт кто-то сильнее и накостыляет твоего врага. Главное, дождаться этого светлого момента и не прекратить своё существование ранее.
Именно так
Но для этого надо иметь мозги и критическое мышление)
Colombina.• 03 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
Бо наші хочуть в НАТО, але їх туди ніхто не візьме, їм це відкрито кажуть, що дадуть такі гарантії, а наші ставлять ультиматум або НАТО або нам не потрібні гарантії
Ахахахахаха, это очень смешно звучит, страна живет на чужие подачки и еще сама ставит ультиматумы
Я не могу, сижу с попкорном и ржу с этого цирка. Мне уже даже не грустно...просто истерический смех пробирает
Colombina.• 03 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Ви бачили скільки бабла хуйло заклало в бюджет 2025 року для продовження війни? Яке перемир´я з його боку? Люди, чи ви тупі?
А с чего вы взяли, что он резко начнет сворачивать войнушку? Так не бывает, сторона, которые выигрывает пойдет на переговоры только на своих условиях, Украина от них отказывается и ставить свои ультиматумы
Ну ок, готовьте своих мужей и сыновей)
Ах, ну да, если вы их еще не вывезли
Colombina.• 03 декабря 2024
Ответ дляzajka12
Очевидно, що жодна сторона не хоче перемовин, всі висувають нереальні умови. На людей начхати, території і гроші.
Удалено администрацией...
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Ну для всего мира клоун как раз таки ваше пуйло, которое сидит в бункере и срет в чемодан. Вы в курсе, что ему даже руку не подают, когда он свою кровавую лапу тянет для рукопожатия? Загуглите видео, ради интереса
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Удалено администрацией...
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Удалено администрацией...
Ви не зрозуміли про що діалог зовсім. На рахунок -’’ їх без війни взяли, змінили уряд’’ 🧟🤷‍♀️ жесть
Запятая-точка• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Так и было, да
Мандарина• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS

Знаете, сегодняшняя история с Кореей Южной показывает почему такой сценарий возможен там был.
Если вы хотите поговорить о перемирии по линии фронта, то ни корейский, ни финский, ни даже немецкий сценарии мало возможны. Ещё в 22 году, возможно. Сейчас -нет. В Афганистане тоже была манипуляция по вопросу государственности, ну конец этой истории известен миру🤷‍♀️
Не знаю, готовы ли принять тот факт, но Украина лишилась суверенитета в тот момент, когда иные государства вмешались во внутри политическое устройство страны. Или вы все ещё думаете, что Майдан организовался людьми?🙂 если да, то пока говорить не о чем. Стоит подождать этап прозрения)
smilingsky2010• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ні я це все прочитала.. і добре що вони постійно тикають тим Будапештським меморандумом Заходу.. мене цікавить, чи я вірно розумію, що без запрошення в НАТО наші не погодяться навіть на припинення вогню?
А что Путин прекратил огонь, а Украина не согласна без членства в НАТО его прекратить?