Antiprom• 03 декабря 2024

МЗС України: або НАТО або нічого

Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО – заява МЗС
Міністерство закордонних справ України у день початку міністерської зустрічі НАТО оприлюднило офіційну позицію щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від агресії РФ.
https://www.pravda.com.ua/news/2024/12/3/7487385/

Цікаво, тобто без запрошення в НАТО наша влада не погодиться на мирні перемовини, якщо путіна змусять сісти за стіл. Я вірно розумію? Чи до чого вони відмовились від гарантій?
Результат:
вже голосів: 284
173 (60.92%) Не підтримую
111 (39.08%) Підтримую
vinika• 03 декабря 2024
Гарантии от пуйла? Вы серьезно? Это издевательство.
Собственно как и приглашение, это не вступление
kuskus• 03 декабря 2024
Ви не дочитали?
Ось чому
Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО, — ’Європейська Правда’ з посиланням на заяву МЗС.

Єдиною реальною гарантією безпеки та стримуючим фактором для подальшої агресії РФ є повноправне членство України в НАТО.

’Маючи за плечима гіркий досвід Будапештського меморандуму, ми не пристанемо на жодні альтернативи, сурогати чи замінники цього’, — йдеться в документі.
ㅤ
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляvinika
Ви читати вмієте? До чого тут путін до гарантій? Гарантії мали надати інші держави..
vinika• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
До того, що уйло срати хотів на все і всіх. Бачимо самі всі їх стурбованості та допомогу черех 2 роки, поки яйкі чухали свої престаріли
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Ви не дочитали?
Ось чому

ㅤ
Ні я це все прочитала.. і добре що вони постійно тикають тим Будапештським меморандумом Заходу.. мене цікавить, чи я вірно розумію, що без запрошення в НАТО наші не погодяться навіть на припинення вогню?
Манула• 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Ви не дочитали?
Ось чому

ㅤ
Я вірно розумію, що у такому випадку взагалі не буде ніяких ’гарантій’?
с*ка, як же ненавиджу це зелене кодло
WomAnn• 03 декабря 2024
Цікаво, як пуйла змусити? Навіщо це йому? Він досить успішно просувається.
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляМанула
с*ка, як же ненавиджу це зелене кодло
А мене цікавить чи без членства та без гарантій буде хоча б поганюще перемир´я??
Форсия• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
На днях смотрела их условия, ничего не изменили за 3 года.
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляWomAnn
Ага, в Сирії також непогано просувався) і що тікають звідти аж тапки погубили..
Я до того, що все має свою ціну та кінець.. це для вас він успішно просувається, для аналітиків він втрачає величезну кількість людей та зброї
vinika• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Поганюще вже було, наслідки в 2022 відчули на собі всі
kuskus• 03 декабря 2024
Ответ дляМанула
с*ка, як же ненавиджу це зелене кодло
Зелене кодло винне що путло хоче нас захопити? Що воно бреше, як дише? Що воно підтерось (і підітреться) усіма міжнародними домовленостями?
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Тобто війна далі? Скільки років ще будемо воювати.
mymoly• 03 декабря 2024
Ответ дляWomAnn
Тут вже питання в іншому, як НАТО змусити нас запросити у клюб сильних
Allka- skakalka• 03 декабря 2024
Забембали уже ! Мужчин гонят под арту с автоматом .
А наши умничают , не думают о народе.!
tarveldy• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Так вже надали і ?
Манула• 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Запрошення до НАТО не буде, ’гарантій’ від партнерів теж...
Що далі? До останнього українця та захоплення всієї України владіміромХ, захищаючись лопатами чи що?
tarveldy• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Вже було ’просто перестати стріляти’ а ще раніше були мінські , і?
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Зелене кодло винне.. скільки воно побудувало фортифікацій до 24.02.2022 і скільки ракет зібрало, не підкажете?
kuskus• 03 декабря 2024
Ответ дляМанула
Я там знаю що далі? Якщо ніхто не може вирішити, що далі, то ми з вами теж не зможемо
tarveldy• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Як ви це бачите?
Манула• 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Я лише хочу збагнути хоч якусь логіку в діях зе-влади. Може хтось розуміє її?
mymoly• 03 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Як ви це бачите?
Так же як і продовження війни. Якось да буде
Yuljwa• 03 декабря 2024
Я не думаю, что наши откажутся от двухстороннего военного договора по типу США-Южная Корея или с любой другой ядерной страной.
Предлагают второй Будапештский меморандум, а это приглашение на следующую войну.
kuskus• 03 декабря 2024
Ответ дляМанула
путін хоче нас залишити без армії і можливості захисту, це значить взяти нас теплими, ніхто на такі домовленості з наших йти не хоче
автор Antiprom • 03 декабря 2024
В мене ще тоді питання нах..зелене шмаркля влаштовував піар-тріпи за наші податки де підписував якісь двосторонні гарантії..якщо він сам в ці гарантії не вірить?
Zaviriuha• 03 декабря 2024
Ви читали? Вони хочуть на лінію розмежування поставити військових з країн НАТО, коли відбуватиметься переговорний процес, а наші проти
mymoly• 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
А зараз хто воює, хіба кадрові військові. Вони собі для війни потім ще наловлять
VivaForever• 03 декабря 2024
Ответ дляМанула
Как обычно закидают удочки& смотрят на реакцию народа.как было с понижением призывного возраста до 18- видят что люди обурені, сказали это не мы,это штаты вимагають
mymoly• 03 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
А чому наші проти? То ж пуйло проти