Сунуся в чужі справи• 03 декабря 2024

Чи вірите ви в те, що новорічні бажання мають магічну силу?

Можливо у когось є цікаві історіі на цю тему, залюбки почитаю)
Б´ю байдики• 03 декабря 2024
Только в детстве, когда есть кому (родителям) эти желания исполнять
Муркамурковна• 03 декабря 2024
вам скільки років? ви хоч раз бажання загадували? збувались?
хто їх збував?
Удачная• 03 декабря 2024
Нет, не верю. Иначе все были бы счастливы и не было войны.
Прокачую сідниці• 03 декабря 2024
Верю. Всегда озвучиваю и всегда сбывается.
Гладиолус• 03 декабря 2024
Якось мабуть ні. 😔
Молчалка• 03 декабря 2024
Я верю, но исполняется всё не само по себе, а надо приложить усилия
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Це працює незалежно від дати загадування. Просто потрібно бути у відповідному стані, і бажання мають бути реальними, а не вілла на Канарах.
Пузата Хата• 03 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Загадайте, будь ласка, щоб війна скінчилася, бо я вже три роки загадую на кожне свято і все ніяк(
Скажений гудзик• 03 декабря 2024
Каждый год загадываю. Верю, что сбываются, но обычно через минуту забываю что загадывала.
Несемо світло разом• 03 декабря 2024
У меня сбывались желания, которые с загадывала в новогоднюю ночь. Однажды загадала забеременеть и купить квартиру. В том же году привезли из роддома малышку в свою, а не в сьемную квартиру. И еще были исполнения желаний.
Самая СоветЧиваЯ• 03 декабря 2024
Я декілька років підряд загадувала вийти заміж за Майкла Джексона.
Чаклунка-ведунка• 03 декабря 2024
Как по мне - херня. Равно как и «как Новый год встретишь, так его и проведешь». Не работает. Так, сказка для атмосферности и праздничности
Патріотка з дивану• 03 декабря 2024
Звісно вірю 🙈 спочатку було «більше часу проводити із сімʼєю і віддалено працювати», потім - навпаки, «відпочити один від одного, подорожувати, яскравих моментів» 🙈🤦🏼‍♀️😭
Б´ю байдики• 03 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Реальные - это цели и планы, а не желания.
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
одно другому не мешает и мечтать - это невредно и бесплатно!
Клин_Кляйн• 03 декабря 2024
Бажання здійсниться, якщо докласти до цього зусиль особисто - весь секрет
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 декабря 2024
пуйло не іздохло - тому ВЖЕ ні, не вірю в магію((((((((((((((((((((((
Прокачую сідниці• 03 декабря 2024
Ответ дляПузата Хата
Я уже загадала. И буду продолжать загадывать. Осталось дожить, до исполнения желаемого.
Прокачую сідниці• 03 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А почему не полететь на Солнце без скафандра?
Кудесница_с_пургеном• 03 декабря 2024
Не верю. В студенческие годы на НГ писала желания на листочке бумаги, сжигала его и пепел сыпала в бокал с шампанским и выпивала. Вообще нифига не сбывалось!
Суцільна зрада• 03 декабря 2024
Дивлячись же що загадаєте. Якщо поїхати в тур по Європі чи купити новий пилосос, то цілком ймовірно, що збудеться. А якщо загадати щоб русня зникла з планети, то навряд, на жаль
ЦібаФу• 03 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Так реальные желания вы сами и исполняете)
Слоник-тоник• 03 декабря 2024
Ни одно не сбылось. А сколько разных способов испробовала....эх...
Рубаю олівлє• 03 декабря 2024
Не вірю, але все одно загадаю бажання і десь там в глибині душі, десь дуже глибоко, сподіваюся, що саме цього разу збудеться
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 декабря 2024
Вірю та загадую.
Нога на ногу• 03 декабря 2024
Нет
долой_лама• 03 декабря 2024
На 7 Рождество
Вся в кредитах• 03 декабря 2024
Вера в деда мороза у нашего народа неистребима😄
Щебетушка• 03 декабря 2024
верю в цели и планы, упорный труд, и не ленится, даже когда уже вообще не хочется..
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 декабря 2024
В один рік зрозуміла чітко, що хочу, щоб зі мною був хлопець(чоловік), який би мені сподобався, і щоб я йому теж, щоб було кохання.
Бо до того в мене був довгий період невзаємності і в якийсь момент зрозуміла, що не хочу так, бо якось морально втомилася чекати від того конкретного взаємності (якої не було), а
хочу щоб не тільки від мене була увага, турбота та любов.
Вже не пам‘ятаю, як сформулювала бажання. Але в той рік познайомилася з майбутнім чоловіком. Ще при знайомстві виникла симпатія, не треба було бігати, вигадувати сто способів привабити чоловіка.
Можливо, співпало. Але було загадане бажання, яке збулось.