Білий Лосик• 03 декабря 2024
На вашу думку в яких із сфер послуг
Дуже нав´язуються, та важко здриснути від них
Для мене це :
Приватна медицина (окрім правда стоматології по досвіду своєму)
Косметологія (салони,косметологи)
Психологи (побалакати за гроші)
Ріелтори також дуже нав´язливі та нереальні цінники ставлять за свої начебто послуги
Звісно є виключення у всіх цих сферах ,але все ж на мою думку та досвід там найбільше прилипал
Для мене це :
Косметологія (салони,косметологи)
Психологи (побалакати за гроші)
Білий Лосик
• 03 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Стоматологія
А мені навпаки нічого зайвого там не робили
Білий Лосик
• 03 декабря 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Продажи, и в плане рекламы и отдельных продавцов.
Також
КонхфЭдкаТузик• 03 декабря 2024
До мене не навязуються, я не кажу три ДА. Я поинаю розмову з НІ, особливо якщо дзвонять. До навязливих стоматологів та косметологів не ходжу.
КонхфЭдкаТузик• 03 декабря 2024
Ріелторів взагалі посилали на 3 літери, бо були дуже дістали колись
КокошинЭль• 03 декабря 2024
Ріелтори. Косметологи деколи, але я зразу кажу, що я не хочу робити те, що вони пропонують.
Білий Лосик
• 03 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Справа не в телефонують ,а коли ви вже до них ходите
КонхфЭдкаТузик• 03 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
до тих, що починають навязуввати все підряд, ходжу перший і останній раз. Навчіться казати ні декілька разів і не буде навязливих пропозицій.
Примарочка• 03 декабря 2024
Згодна з автором крім приватної медицини, ще хочу додати торговців на ринках
Білий Лосик
• 03 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А якщо не все підряд?
Курочка• 03 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Що тільки не видумували
КонхфЭдкаТузик• 03 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
А якщо не все підряд?
я якось навчилася розбиратися чи людина пропонує те, що мені дійсно потрібно, наприклад лікування зуба, чи якась поцедура, від того, коли пропонують все підряд.
Зазвичай такі попадаються в магазинах, у торгівлі. Коли питаєш одне, у них такого нема і поинають впарювати все підряд.
Врачей и психологов никогда не было навязчивых - все по делу, по факту выходило, что время и деньги эконлмились мои
Негативный опыт был с лазерхаусом - это ужас, сколько всего впарить пытались, причем я прямо сразу говорила нет. По итогу лежишь у косметолога, а она час рассказывает, что у меня плохо и что надо ещё сделать( перестала ходить
И ещё спортклубы и всякие лекции обучающие. 10 лет назад абонемент в спортайф купила - до сих пор звонят ежемесячно, хотя и переехала давно, все равно. Убрать себя из их базы нереально
И то же самое с лекциями - раз сходила - несколько лет все время звонят и шлют сообщения .
Сіточка• 03 декабря 2024
Косметология скорее всего но и от самого косметолога зависит. Есть прям реально навязчивые аж не знаешь что отвечать ...
Вподобайден• 03 декабря 2024
Тарологи, раз от отчаяния пошла по ним, ото с меня денег под качали (
Білий Лосик
• 03 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Це навіть не професія
Вподобайден• 04 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Це навіть не професія
Ріелтор як на мене також не професія, тим не менше там нормально заробляють
Білий Лосик
• 04 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Так