AnnaOst• 03 декабря 2024
Я так розумію ніхто в Україні більше не має ніяких важелів впливу на військових?
У моєї знайомої безвісті зник під Бахмутом колишній цивільний чоловік і батько двох їх дітей. Його мобілізували в листопаді 2023, в лютому він зник безвісті в районі Часова Яра. Не було ніякої учебки, не було ніякої військової спеціальності, він був як це називають військові"виведений у розпорядження". Це коли людина отримує 2000 грн в місяць і її ніхто не має і не може посилати на нуль. Тепер вона судиться з третім прикордонним загоном. Представники загону в суді звинуватили її в тому, що це не його діти а вона підробила документи, щоб отримати пільги. При дітях, які були в залі суду (хлопці-підлітки)
Але питання власне не в цьому, це передісторія. Ця знайома широко відома у вузьких колах людина, має купу зв´язків у медіа і всяких благодійних організаціях. І ніхто не хоче цю тему піднімати і якось рушити, всі прямо кажуть їй що бояться.
Я звичайно знаю купу подібних історій, але там прості люди. Я сама восени 22 хотіла допомогти другу з розголосом його історії і всі відморозилася. Але я не не маю стільки зв´язків і такого вагомого в професійних колах імені як ця моя знайома.
Я так розумію влада військових більше не обмежується абсолютно нічим і ніким?
Ответ дляКатруська
Ну так а до чого висновки, коли ще немає рішення суду?
Які висновки? Чоловік мав двох дітей, він записаний батьком у свідоцтві про народження, він в усіх анкетах вказав що має двох дітей. Після того як він загинув армія (тут конкретно третій прикордонний загін) зробила вигляд що не знає що у нього є діти. Коли матір дітей подала до суду в суді заявили що діти не його а оця от баба аферистка. При дітях. Повага до родин наших загиблих героїв це типу потриндіть, да?
Ответ дляAnnaOst
Питання про зашкварний цинізм армії як організації і про їх абсолютну безкарність. Не про суд
На это и есть суд. Вы же пишите, что в суде её обвинили в подделке документов. У нас есть статья уголовная за это. И ответный иск на компенсацию морального ущерба причинённому чести и достоинству. У неё же адвокат. Составили уже иск?
Ответ дляAnnaOst
Ну человек для армии представляет интерес только когда он жив и боеспособен. Как только он безнадежно сломан либо мертв - он перестает быть нужным и превращается в бюрократический балласт, от которого избавиться милое дело, особенно при указивке сверху ’денег нет, экономим по максимуму’
Поэтому лучше не иметь с армией вообще никаких дел, ибо живое в мертвое там превращается быстрее чем в любой другой сфере деятельности
Ответ дляPrervana
Все так, але є певні межі. Чи були
Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Я только не могу понять, в чем смысл воинской части воевать с бывшей женой. Сумма компенсации одна. Ее получат либо родители, либо поделят ее с детьми.
Какая им разница, кто деньги получит. Что они в этом суде пытаются для себя отстоять.
Ответ дляOlga Zelenyak
Ви знаєте скільки таких справ розглядають зараз суди? То діти фальшиві, то документи, то ще щось
Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Когда больше нет претендентов, тогда понятно, можно избежать выплат. Но в данном случае есть родители. Или они тоже не такие уж родители, как дети не такие уж и дети?
Ответ дляAnnaOst
Ну так суд вирішить, його діти чи не його. Повага звісно має бути. Але і всіх нюансів нам невідомо. Що обговорювати?
Ответ дляOlga Zelenyak
Батькам 70+, вони в Харкові, це був їх єдиний син. Вони нічого навіть оформлювати не будуть. Вони не в змозі просто
Ответ дляOlga Zelenyak
Вот именно. Моей сестре командир вч наоборот помогал оформлять выплату.
Colombina.• 03 декабря 2024
Так дело не так широко в «военных», а в высших военных чинах
Им да, законы не писаны, и бояться из действительно имеет смысл. Прикопают по тихому легко
Он скольких пацанов угробили уже!
А медиа у нас никогда честными и не были
Он скольких пацанов угробили уже!
Екатерина27• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Все так, але є певні межі. Чи були
Були. І забули. Ви самі вже знаєте відповідь на своє питання.
Ответ дляPrervana
Краще, то краще, от тільки вибору немає.
Ответ дляAnnaOst
Якої військової частини? От я пишу командири якої військової частини виявилися скотами - третій прикордонний загін. Ви напишіть хто нормальний
Це не мій чоловік, я не знаю в якій саме частині він служив. Знаю тільки те, що розповідала сестра. А ви по одній людині всіх військових обісрали... Гидко.
Ответ дляAnnaOst
Все так само як і тут , на форумі, тільки хтось напише правду, зразу налітає зграя ботів і все перекручує так, шо на голову неналазить
Маска-0b9f• 03 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Почему только для армии?Для государства и общества тоже.Если человек на передовой,то он наш захыснык и котык
.Если привезли в гробу,то герой,мы тебе николы не забудемо
.Если вернулся живой,но израненный телом и душой,в лучшем случае стыдливо отведут глаза.А в худшем,не хочу произносить эти слова,сами догадаетесь.