AnnaOst• 03 декабря 2024

Я так розумію ніхто в Україні більше не має ніяких важелів впливу на військових?

У моєї знайомої безвісті зник під Бахмутом колишній цивільний чоловік і батько двох їх дітей. Його мобілізували в листопаді 2023, в лютому він зник безвісті в районі Часова Яра. Не було ніякої учебки, не було ніякої військової спеціальності, він був як це називають військові"виведений у розпорядження". Це коли людина отримує 2000 грн в місяць і її ніхто не має і не може посилати на нуль. Тепер вона судиться з третім прикордонним загоном. Представники загону в суді звинуватили її в тому, що це не його діти а вона підробила документи, щоб отримати пільги. При дітях, які були в залі суду (хлопці-підлітки)
Але питання власне не в цьому, це передісторія. Ця знайома широко відома у вузьких колах людина, має купу зв´язків у медіа і всяких благодійних організаціях. І ніхто не хоче цю тему піднімати і якось рушити, всі прямо кажуть їй що бояться.
Я звичайно знаю купу подібних історій, але там прості люди. Я сама восени 22 хотіла допомогти другу з розголосом його історії і всі відморозилася. Але я не не маю стільки зв´язків і такого вагомого в професійних колах імені як ця моя знайома.
Я так розумію влада військових більше не обмежується абсолютно нічим і ніким?
Павела• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
От такі історії плювок в лице всім хто не бігав від мобілізації, хто не переживав тису і не купував інвалідність. Їх сім´ям. Но матрьошкою щас тут мене будуть називати)
У нас диктатура і безпрецедентні права у МО і військових. Я не про простого піхотинця чи артилериста. Звісно, що тут писати не можна, але вони цього навіть не приховують і хто стикнувся з ними, той добре чув і знає, що вони собі дозволяють. Проста людина - це ніхто.

Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Я знаю случаи, когда человек писал распоряжение о том, как должна быть выплачена компенсация в случае его смерти. И родственники были с этим не согласны, оспаривали.
Скорее всего и в этом случае что-то в этом роде.
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляКатруська
Це не мій чоловік, я не знаю в якій саме частині він служив. Знаю тільки те, що розповідала сестра. А ви по одній людині всіх військових обісрали... Гидко.
Ви не знаєте в якій військовій частині служив і загинув чоловік вашої сестри?
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Ви помиляєтесь
Апель-синка• 03 декабря 2024
Ответ дляШеллар
Нічого не зрозуміла, людина зникла безвісті, а співмешканка подала в суд - на що чи на кого? Погано шукають? Ну, може поїхати на фронт, показати майстер-клас.
Не було ніякої учебки, не було ніякої військової спеціальності, він був як це називають військові’виведений у розпорядження’. Це коли людина отримує 2000 грн в місяць і її ніхто не має і не може посилати на нуль.

Наверное поэтому судится? Что бросили на нуль необученного на мясо, а теперь морозятся. Обычно еще и СЗЧ приписывают, чтоб компенсацию не платить. А разглашение = полетят головы командиров, допустивших такое. Поэтому и спускают на тормозах.
Катруська• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так, назву частини не знаю. Сестра троюрідна, не рідна.
ElenaMari• 03 декабря 2024
А почему она имея двух детей не расписалась с мужем, тоже с приветом

Маска-0b9f• 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Какая компенсация,если человек пока числится пропавшим безвести?В этом случае семье выплачивается его зарплата в сумме,которую он получал на фронте. До тех пор,пока не прояснится его судьба.
kuskus• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
А повинна знати? Не думаю
iryna _b• 03 декабря 2024
Я так розумію ,що о ті два сини тепер сильно задумуються чи потрібно їм,як і батько їх , йдти та захищати ту саму державу
TATATA1973• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Батькам 70+, вони в Харкові, це був їх єдиний син. Вони нічого навіть оформлювати не будуть. Вони не в змозі просто
Їм на онуків чхать? У мене мамі 75, ще працює і бігає. Вже найняти адвоката. який буде захищати їх інтереси вони можуть.
ElenaMari• 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Я только не могу понять, в чем смысл воинской части воевать с бывшей женой. Сумма компенсации одна. Ее получат либо родители, либо поделят ее с детьми.
Какая им разница, кто деньги получит. Что они в этом суде пытаются для себя отстоять.
Или государство себе прикарманит
Yarosh10• 03 декабря 2024
Що таке виведений у розпорядження? Чесно, у мене перший і другий чоловік- військові,такого ще не чула. Є виведений поза штат, але що це за розпорядження таке
ElenaMari• 03 декабря 2024
Ответ дляКатруська
Вот именно. Моей сестре командир вч наоборот помогал оформлять выплату.
Наверное с ним поделиться обещали
Киппи• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так, бо наявність двох дітей тупо проігнорили. Їй навіть не повідомили що він зник. Повідомили батькам. Бляха, навіть ДНК ніхто не брав перед відправкою на виконання бойового завдання на нулі. Виведений у розпорядження чувак був за станом здоров´я
А вона народила купу дітей і графі батьківство стоїть прочерк? То хто їй такій хитрій винен? Якщо вона з ним не жила, то яке діло має? Я дивуюся з цих хитропопих.
Павела• 03 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Автор написала, що він був поза штатом з оплатою у 2000 грн, на передовій взагалі не мав бути. Може там сім´ї нічого і не виплачують.
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляКатруська
Ааааааа, ну звичайно, раз командир частини де служив чоловік вашої троюрідної сестри допоміг їй виплати оформлювати, то моя тема пакльоп!!! На всіх військових)
Бляха, совість ніде не тисне?
ElenaMari• 03 декабря 2024
Ответ дляПавела
Таких зарплат нет у солдат 2000 гр
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Це її колишній цивільний чоловік. Вони розійшлися за кілька років до війни. Батьківство цей чоловік визнав. Яка різниця колишня це цивільна чи офіційна дружина? Мова про дітей

Киппи• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Я дуже на це сподіваюся. Тим більше він сам особисто реєстрував дітей у рагсі і зміни ніякі не вносилися. Це легко перевірити. Тому і шок від цинізму
Не можуть при наявній реєстрації у рагсі не внести зміни в документи.
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
А повинна знати? Не думаю
Ви знаєте ле працює чоловік вашої сестри?
МаМарго• 03 декабря 2024
На рахунок того що всі мовчать можу додати.
У нас в місті є один борець з місцевими корупціонерами. Так от з початком війни він мовчить, бо боїться що відправлять в армію.
А корупція там цвіте і пахне. Воєнком різко став інвалідом і списався. Така ж ситуація з підлеглими, які на війні ніколи не були.
Треба було вирішити деякі питання з військоматом зверталась до двох юристів - не беруться.
На рахунок вашого знайомого, який зник. У знайомих схожа історія. Всіх деталей не знаю.
Чоловік в роках копав на техніці окопи, а опинився на нулі...
Киппи• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Які висновки? Чоловік мав двох дітей, він записаний батьком у свідоцтві про народження, він в усіх анкетах вказав що має двох дітей. Після того як він загинув армія (тут конкретно третій прикордонний загін) зробила вигляд що не знає що у нього є діти. Коли матір дітей подала до суду в суді заявили що діти не його а оця от баба аферистка. При дітях. Повага до родин наших загиблих героїв це типу потриндіть, да?
Можете дати посилання на справу? Ну, реально не віриться.
Павела• 03 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Таких зарплат нет у солдат 2000 гр
Друг після поранення поза штатом отримував в районі 500 грн.
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляTATATA1973
Пошукаємо ще винних, да?
Seehund• 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну продумать и выстроить историю, учтя все мелочи, особенно если не в теме, не для средних умов.)
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляКиппи
В графі батьківство стоїть прізвище чоловіка що загинув
ElenaMari• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Есть или официальная жена или сожительница, ну и зачем рожать от сожителя мозги где, она наверное сама написала в графе его отцом, а у детей фамилия чья ее или его?
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляКиппи
Ви про що?
Катруська• 03 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Наверное с ним поделиться обещали
Вы в своем уме?