AnnaOst• 03 декабря 2024

Я так розумію ніхто в Україні більше не має ніяких важелів впливу на військових?

У моєї знайомої безвісті зник під Бахмутом колишній цивільний чоловік і батько двох їх дітей. Його мобілізували в листопаді 2023, в лютому він зник безвісті в районі Часова Яра. Не було ніякої учебки, не було ніякої військової спеціальності, він був як це називають військові"виведений у розпорядження". Це коли людина отримує 2000 грн в місяць і її ніхто не має і не може посилати на нуль. Тепер вона судиться з третім прикордонним загоном. Представники загону в суді звинуватили її в тому, що це не його діти а вона підробила документи, щоб отримати пільги. При дітях, які були в залі суду (хлопці-підлітки)
Але питання власне не в цьому, це передісторія. Ця знайома широко відома у вузьких колах людина, має купу зв´язків у медіа і всяких благодійних організаціях. І ніхто не хоче цю тему піднімати і якось рушити, всі прямо кажуть їй що бояться.
Я звичайно знаю купу подібних історій, але там прості люди. Я сама восени 22 хотіла допомогти другу з розголосом його історії і всі відморозилася. Але я не не маю стільки зв´язків і такого вагомого в професійних колах імені як ця моя знайома.
Я так розумію влада військових більше не обмежується абсолютно нічим і ніким?
oboeva• 03 декабря 2024
Что надо обсудить, какие-то сплетни?

Шеллар• 03 декабря 2024
Нічого не зрозуміла, людина зникла безвісті, а співмешканка подала в суд - на що чи на кого? Погано шукають? Ну, може поїхати на фронт, показати майстер-клас.
Prervana• 03 декабря 2024
Суд о чем, о выплатах? Если да, то дело тухляк
Санька-4b93• 03 декабря 2024
Ответ дляШеллар
Нп право на выплаты, как я понимаю. Полный размер денежного обеспечения, которое платят родственникам, пока солдат считается без вести пропавшим

, пока
Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Отцовство подтверждается свидетельством о рождении. А там дальше кто угодно может что угодно говорить. Если есть документ, какая разница кто и что в суде сказал?
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Так, бо наявність двох дітей тупо проігнорили. Їй навіть не повідомили що він зник. Повідомили батькам. Бляха, навіть ДНК ніхто не брав перед відправкою на виконання бойового завдання на нулі. Виведений у розпорядження чувак був за станом здоров´я
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляСанька-4b93

, пока
Так, все правильно

Катруська• 03 декабря 2024
Так а решение суда уже есть, чтоб подтвердить ваши слова?
Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Детей подростков никто не будет уведомлять, это логично.
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Підтвердження звичайно. Кажуть підроблене
kournosik• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так повідомляють тому,кого військовий вказує в анкеті яку заповнює
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляКатруська
Суд іде зараз
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляkournosik
Він вказував її як матір двох своїх дітей. Інформацію про наявність дітей теж вказував
Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Это для дела не имеет никакого значения.
kournosik• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так, все правильно
Так можливо батькам виплачують,якщо вони подали на це документи
Шеллар• 03 декабря 2024
Ответ дляСанька-4b93

, пока
Тоді закономірно, адептам ’штамп нічого не вартий’ нема чого скаржитись, а в анкеті чоловік співмешканку не вказав.
Prervana• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так на выплаты денег нет, законные жены получить ничего не могут, потому что 1000 и одна уловка ’в ботинки не по уставу был обут, поэтому погиб по халатности, ничо не положено’.
Пусть пытается конечно, но не она первая не она последняя...
kournosik• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Там є графа кого повідомити у випадку смерті.
Те що він її вказав як матір зрозуміло.
Але це інший пункт
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Сподіваюся. Але адвокат нажаль каже що такі справи пачками вирішуються зараз не на користь родин
Ну і сам факт того що така дічь відбувається

автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляkournosik
Батьки не подавали
Мerida• 03 декабря 2024
Судья говорит, что свидетельство о рождении поддельное?
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляШеллар
Звичайно закономірно. Здохни за батьківщину яка потім в суді скаже твоїм дітям що вони якісь ублбдкт без штампа народжені
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляkournosik
Те що він її вказав як матір зрозуміло.
Але це інший пункт
В мій графі були вказані батьки і вона
Olga Zelenyak• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Суд не может принимая решение проигнорировать свидетельства о рождении просто потому что кто-то что-то в заседании сказал. Возможно там есть другие проблемные моменты в этом деле, но точно не то что кто-то назвал свидетельства о рождении подделанными.
Pole• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Давно не секрет, що держава плювала на кожного з нас.
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляМerida
Відповідач в особі представника третього прикордонного загону. Я ж зрозуміло наче написала
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Я дуже на це сподіваюся. Тим більше він сам особисто реєстрував дітей у рагсі і зміни ніякі не вносилися. Це легко перевірити. Тому і шок від цинізму
автор AnnaOst • 03 декабря 2024
Ответ дляPole
Скажімо так, є межі ж якісь. Чи вже нема
Мerida• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Он это говорит суду. Предоставляя факты. На каждую бумажку, в суде своя бумажка. Возможно, вы не знаете всех подробностей
Катруська• 03 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Суд іде зараз
Ну так а до чого висновки, коли ще немає рішення суду?