Сиреневенькая• 04 декабря 2024

Чи випише лікар направлення, якщо в поліклініці немає світла?

Власне, питання написала. Вдалося записатись до лікаря на завтра, але за графіком саме в цей час за тією адресою не буде світла. У лікаря ноутбук, але ж напевно не буде інтернету.
КохайтесьЧорнобровi• 04 декабря 2024
Значит выпишет, когда появится свет. У нашего семейного врача тоже ноут, но интернет есть.
На паровозе• 04 декабря 2024
Онлайн консультацию закажите,выпишет после неё.
автор Сиреневенькая • 04 декабря 2024
Ответ дляНа паровозе
Немає у нашого лікаря такого варіанту
Як_наготую...• 04 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Немає у нашого лікаря такого варіанту
У нас врач записывает в блокнот и когда включают свет заполняет карточку и формирует направление
На паровозе• 04 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Немає у нашого лікаря такого варіанту
Хорошо,что в гос поликлиниках не было мест,когда я решила заключить декларацию.Я в частной,вообще нет проблем записаться на прием или получить направление.
Безлім на все• 04 декабря 2024
К нас пишуть на листок і вводять, коли з´явиться світло.
Безлім на все• 04 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Немає у нашого лікаря такого варіанту
Телефон лікаря є?
А поговорить?• 04 декабря 2024
Все напевно, може у нього окрім ноута волокно
автор Сиреневенькая • 04 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Телефон лікаря є?
Ні, лише медсестри
Як_наготую...• 04 декабря 2024
Ответ дляНа паровозе
В державній в чому проблема?
Безлім на все• 04 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ні, лише медсестри
У нас роблять ще так: я записують на нормальний прийом, коли настає мій час, телефоную і прошу направлення, лікар виписує. Можете спробувати зателефонувати медсестрі.
Безлім на все• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
В державній в чому проблема?
Що світло відключають
автор Сиреневенькая • 04 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Дякую за пораду, спробую так
Як_наготую...• 04 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ні, лише медсестри
То подзвоніть медсестрі. Останнього разу коли я прийшла за направленням, лікар сама сказала, що треба було їй написати, вона б і без мого візиту зробила б направлення
автор Сиреневенькая • 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую, так і зроблю
КохайтесьЧорнобровi• 04 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Ещё можно просто позвонить, а врач сама, когда выписывает направление, создаёт Вам приём.
Безлім на все• 04 декабря 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
У нас таке не вітається, графік забитий. Але теж хороша опція :)
Посудомойка• 04 декабря 2024
Та позвоните ему просто и попросите чтоб выписал. Если вам только для направления, можно и не идти)