булоТАЙминуло• 04 декабря 2024
Как и где занять ребенка 9-10 лет зимой более, чем на час?
Все круюки/секции (если это не профспорт) - 1 час времени. На улице холодно да и не особо дети этого возраста гуляют. Уроки сделаны, начинается тыняние, приставания, заняться нечем, только в гаджеты втыкать. Может, есть какие-то хабы для детей такого возраста - привёл на неск. часов, заплатил и он там общается, с детьми там кто-то занимается.....
Щебетуха• 04 декабря 2024
Кружки по интересам,например я нашла класс по рисованию + там разные мастер классы.
Безлім на все• 04 декабря 2024
в таком возрасте на робототехнику ходил, там пару часов занятие. в кино по выходным
ЗаведУющая• 04 декабря 2024
а чого ви з дитиною не хочете провести час?
настільні ігри, електронні конструктори, просто конструктори, спільний перегляд фільмів або мультиків, прикрашання квартири до нового року, якісь заняття які цікаві дитині.
однолітків додому запросити і влаштувати їм вечірку з настолками і смаколиками або ж знову ж таки - спільний перегляд фільмів, а потім обговорити побачене
чи простіше в хаб спихнути?
Антон Кочергин• 04 декабря 2024
Да лучше попробуйте сделать так, чтобы он хотел быть лучше остальных в классе по той же математике. Как раз немало времени займет, чтобы был самым умным по математике из всего класса, заодно и профиль научиться решать.
Шиворот Навыворот• 04 декабря 2024
Вручить ребенку телефон или планшет с безлимитным интернетом. Всё, дитя не видно и не слышно будет все каникулы. Главное кормить три раза в день не забывать.
Антон Кочергин• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
чи простіше в хаб спихнути?
У некоторых здоровья, времени и сил не хватает, чтобы это все выполнять. Возраст уже не тот
Божа кульбабка• 04 декабря 2024
У моего тренировки по футболу на улице 1.5 часа . И отдала на куча кружков рисование , лепка и так далее . В итоге на гаджеты час времени
булоТАЙминуло
• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
чи простіше в хаб спихнути?
В дитини гіперактивність. Настолки - взагалі не про неї. Перегляд фільма - вистачає приблизно хвилин на 10-5. Конструктори - тільки психує і розкидає все. Однолітків поруч немає майже.
Ліньки гуглить• 04 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Не бачила ніколи в реальному житті мам десятирічний дітей, яким 60+ років
це щоб був якийсь не той вік...
булоТАЙминуло
• 04 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
це щоб був якийсь не той вік...
Ну от мені 48, а дитині 9. Я хочу полежати, а дитина хоче проводити зі мною тренування танцю, який вона вивчила в студії. І ображається, якщо я не хочу стрибати разом із нею.
НеГолосую• 04 декабря 2024
Счастливые люди, у которых есть свободное время )
По теме, рисование- 2 часа, 2 раза в неделю. Тренировки вы не рассматриваете, как я поняла +- на проф уровне. Они занимают, конечно, большую часть времени. У дочки танцы и балет. Как раз что-то среднее между проф спортом и просто кружком. Робототехника ещё вроде 2 часа идёт в инвенторе, если Вы в Киеве.
Мядуза аля моргонер• 04 декабря 2024
Якщо Київ, є підліткові клуби майже в кожному районі. Там є спеціально навчені люди, які знають чим зайняти дитину
НеГолосую• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
чи простіше в хаб спихнути?
Вы так делаете ежедневно, вот только честно? просто интересно посмотреть на тех мам, которым хватает ресурса каждый день развлекать ребёнка так, как вы написали.
Galina_vinsport• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
чи простіше в хаб спихнути?
Кожен день? Ви здатні таке влаштувати кожен день?
НеГолосую• 04 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А як вони називаються, не підкажете? В Дарницькому районі цікавить
Galina_vinsport• 04 декабря 2024
Продленка в школе? В Украине или нет? Поскольку если в Польше, то там есть after school и там дети играют в Плейстейшн или другие игры
Сладкий лимончик• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Моя ходить на танці, малювання і на театральний кружок
Мне без сахара• 04 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Чесно - я дуже полюбляю збирати Лего, пазли, ганяти настільні ігри... І все це любить робити і моя дитина
Інше діло, що у нас на це дуже мало часу. Наприклад, вчора - забрала після школи, поїхали на плавання, відразу після плавання англійська. Потім вечеря і уроки. В інші дні - інший вид спорту і малювання. Тут вже дитина встигає побігати на вулиці, трошки більше вільного часу. А Лего і пазли - то неділя, єдиний вихідний. Настольні ігри ганяємо на канікулах, якщо є час (бо канікули закороткі, і треба ж встигнути кудись поїхати). І дитина молодше, ніж у автора. Якось тягне все це другий рік
ЗаведУющая• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
знайома історія 😵💫
хоче тільки «дуріти», стрибати, і шоб я обовʼязково це разом з ним робила 😵💫🔫 вік правда трохи менший. але комбінуємо активні ігри і спокійні.
Сладкий лимончик• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
А нащо разом скакати,моя мама скакає і просить подивиттся
булоТАЙминуло
• 04 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну от я такий клуб не можу знайти. На Теремках.
булоТАЙминуло
• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
знайома історія 😵💫
Так, це якась катастрофа. Ми вже з чоловіком тікаємо і ховаємось від неї, щоб тільки не приймати участь в її змаганнях і ’челенджах’. Ніякі спокійні ігри і заняття не заходять взагалі.
Мядуза аля моргонер• 04 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Наприклад, Дивоцвіт
Завжди мало• 04 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
чи простіше в хаб спихнути?
А гроші впадуть на голову самі поки мама щодня в роді аніматора?)))
булоТАЙминуло
• 04 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А скільки вашій мамі років?
НеГолосую• 04 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
Ну раз-два на тиждень і я можу )
В мене теж загружена кожен день і уроки до 23ї. Та, якби була вільна, мені важко уявити,щоб я гралася кожен день ))
Мядуза аля моргонер• 04 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Запитайте в них, вони підкажуть по районах
булоТАЙминуло
• 04 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дякую