Спішу - перекидаюсь• 04 декабря 2024
Новая почта. Посылки в моем городе, но не в почтомате
Когда примерно будут? Если должны были до 12 доставить, уже 2, но ситуация не изменилась… мне они нужны срочно до 6. Будут?
Блакитна устриця• 04 декабря 2024
Нсли места в почтомате нет, то не придут вовремя. Если срочно, то лучше на отделения заказывать.
Единая страна!• 04 декабря 2024
Нема в додатку НП сповіщення, що всі ячейки поштомату зайняті?
Моя посилка тільки сьогодні в поштамат доставлена, а в місті була вже в неділю, 3 дні надходило сповіщення, що нема вільних комірок, але можна було переадресувати.
Астоновитесь!• 04 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Погоджуюся, мені влітку так сир зіпсували, стояла доставка до 12.00, а доставили аж на наступний день о 17.00, бо в поштоматі не було вільних комірок. Дякувати хоч гроші повернули, після скарги на гарячу лінію.
Прилипало• 04 декабря 2024
Буквально вчора в мене була така ж ситуація. Була заявлена доставка на поштомат в 12:00, а по факту прибула в 22:03. За цей час я двічі подзвонила і отримала два різних варіанта де вона поділась. Перший раз мені сказали, що курєр затримується, але посилка при ньому, ячейка заброньована, тому точно буде до 18:00. Курєр типу працює до 18:00. Але посилки так і не було і в 20:00. Тому подзвонила ще раз (а це було не просто, тупо годину слухала музичку і потім скидали номер). Але нарешті взяв трубку якийсь дідок і я відвела душу на бідняку, тому що вже зовсім підгоріло. Сказав, що посилка взагалі не виіждала с курєром і вона на чкомусь там відділенні. Не памятаю, що я говорила після цього, але пофакту він сказав що прямо зараз розбереться. І от в десять вечора вона намалювалась. Отаке. Не знаю вже, чи її привезли так пізно після моїх воплів, чи вона вже була доставлена і був якийсь глюк
ПС Зазвичай я витриманіша. Але тут строки горіли (посилка потрібна була ще на позавчора, а тут ще й затримки) і попередню посилку з таким же товаром загубили на Укрошті (ще й писала саме вчора вже другу заяву на рекламацію, бо першу вже десь загубили і не зареєстрували). Коротше треш якийсь з цими транспортниками
ПочтальЁнша• 04 декабря 2024
Те саме. Посилка вже три дні їде. Від вчора знаходиться у моєму місті, сьогодні так і не доставили. Всі нерви собі витріпала з тією новою поштою. Як мене бісить ця система, коли виникають проблеми. Додзвонитись нереально, ці стандартні фразочки у відповідь. Так і не знаю, згубили мою посилку, чи просто проігнорували…