Я підписана десь 3 місяця на блогерку з Славянська. Їй замовляють рекламу кафе, салонів тату, краси і навіть 2 різних НОВОВІДКРИТИХ магазинів.
Вчора був пост про те, як прикрашають парк. А ще - як прибирають сміття на озері (не міни, сміття!).
Це правда? Життя там є?
Мені чомусь здавалось, що вся Донецька обл. прифронтова і сувора. Нові магазини приємно вразили.
Це правда? Життя там є?
Olivia 666• 04 декабря 2024
Ось завдяки блогерці ви думаєте що там війни не було і то все спектакль був
Ответ дляOlivia 666
Ні, я так не думаю. Я знаю, що війна йде. Я просто думала, що вся Донецька область - це як край, як прикордоння Сумщини, розбите до землі.
Korsika999• 04 декабря 2024
Ответ дляАдюла
мені вчора інсті попалась реклама якоїсь продавчині на ринку в Маріуполі, видно на відео, що ринок новий, ще шось там будується......я думала, що Маріуполь розвалений зовсім
Рашисты там уже пол города отстроили
Василиса1985• 04 декабря 2024
Это успех этой блогерки ,что уже и здесь ее знают)Да жизнь в прифронтовых гордах есть,но другая ,чем в других городах,областях.