Патика-мотика• 04 декабря 2024

Злощасна 1000 і комуналка через Укрпошту, хто знає

Мамі прийшла та 1000 на Укрпошту, переоформити на банківську картку ніяк не можна. Суть питання, квитанції по комуналці не вписуються в суму 1000 грн, навіть за опалення там буде більше, як оплатити цими грошима опалення, якщо в квитанції зазначено більша сума? Чи можна внести суму 1000 грн за опалення, якщо в квитанції буде значно більша сума? Розумію що це на початковому рівні, але можливо хтось знає що з цим робити?
НеВРотик• 04 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Вас забула запитати. Вибачте за грубу відповідь, але якщо людині немає за що купити хліба і борг по комуналці, харчами перебирати не доводиться.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
автор Патика-мотика • 04 декабря 2024
Ответ дляНеВРотик
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Цілих сім... Скинете мені стільки тис.грн., щоб у мене була можливість дожити до операції? Обіцяю скинути дві мамі на комуналку.
ЛісАпетная• 05 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Якщо кошти прийшли на Укрпошту то використати їх можна тільки на Укрпошті і ніяк інакше. Продукти мама там не купує, тому тільки комуналка.
Це я і так знаю, на укр пошті можна поповнити мобільний зв´язок ще