Замріяна• 04 декабря 2024

Якщо відправляти посилку через поштомат НП, вона довше йде?

Бо це ж її звідти ще забрати повинні і потім на сортувальний центр....
Додекаэдр• 05 декабря 2024
В мене теж питання про поштомат - якщо поштомат всередині будинку (тільки для мешканців) відправляти через нього можна? чи тільки отримувати?
Міняйловна• 05 декабря 2024
Все одно вона приходить на наступний день (а інколи й в той самий день якщо відправка по місту і відправлено було рано вранці). Куди вам ще швидше?
Міняйловна• 05 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Звичайно можна.
Вишня на торті• 05 декабря 2024
Через пачкомат по часу так само +,-
Хтомолодець? Я!• 05 декабря 2024
Я кілька разів відправляла. Йшло так само по часу. Сьогодні ввечері завантажила посилку до комірки, після завтра її отримали.
Вишневий цвіт• 05 декабря 2024
Одинаково идёт, отправляю часто, не заметила отличий
Эскиз бесконечности• 05 декабря 2024
зараз затримка з доставкою в поштомат,багато замовлень.не вистачає кур´єрів,можливо,затримка з-за відсутністю вільних ячеєк в поштоматі