Ума Палата• 05 декабря 2024
Постійні проблеми після сексу з чоловіком.
Мій чоловік військовий. Пишу це для того щоб розуміли, гігієна погана . Може тиждень не митися , ну розумієте. Зараз він вдома їздить по лісах. Десь більше року назад в мене почалися такі симптоми, пече в середині або сухість в мазку постійно запалення , його немає все добре. Пару тижнів назад взагалі була така фігня після сексу в мене все бобіло і в нього висипало червоними плямами, свербіж був у нього і у мене . Ми пропили лікування від молочниці, все пройшло . І знову секс і те саме, просто пече трошки зовні і в середині, не сильно але є. Я вже не знаю, що це… може зраджує, але я не вірю скільки перевіряли , чого тільки не робили, наче не ведеться. Додому постійно біжить , бачу як чоловік голодний, але я вже не знаю , що думати.
Женщинас• 05 декабря 2024
Дивно.Вам треба здати всі аналізи,що скаже лікар.Ми вам тут на 100% правильну пораду дати не зможемо.
Швабристка• 05 декабря 2024
Дома ездит по лесам и неделями не моется? Он у вас служит лесовиком? Вы как-то неправдоподобно выдумываете.
Ума Палата
• 05 декабря 2024
Дівчата я на нього ображена за те що поруч з ним я стала сама як чоловік . Може і психологічно щось .
ЯниЯ• 05 декабря 2024
Если такое ранее было, то это одно, но если начало проявляться только после долгого отсутствия мужа, то наводит на определенные мысли... К сожалению... Тоже жена военного, и порой не видимся по 5-7 месяцев, но такого не было.
Руда ліса• 05 декабря 2024
Ой автор, у мене сексу не було 3 роки, ніхто там не був, а симптоми схожі і свербіж і пекло.
40каградусная• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
анализы сдавали?
мадам Везувий• 05 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Пару тижнів назад взагалі була така фігня після сексу в мене все бобіло і в нього висипало червоними плямами, свербіж був у нього і у мене.
Это вы читали?
Ума Палата
• 05 декабря 2024
Я сдавала аналізи зппп немає , але це коли цистит був , сухість почалася недавно. В мене одного разу висіяли гондерелла ( наче так) і він пішов здав в нього все ок. Він і зараз каже пішли здамо аналізи.
Поторописька• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Чому ви не хочете ч користати презервативи,навіть для експереминту,чи зявляться в вас симптоми чи ні після сексу
Руда ліса• 05 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Это вы читали?
Читала, так , цього в мене не було, бо секс нарешті в мене вже був, з моїм чоловіком, але такого не було.
Ума Палата
• 05 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Бо в мене може бути алергія
Поторописька• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Бо в мене може бути алергія
Вона у вас є,чи ви не знаєте?
Невгамовна сила• 05 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У меня такое было. Выяснилось, что нарцисс с гаремом
У мене теж почалося, як чоловік, потім виявився, зраджував.
мадам Везувий• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Вы так и не ответили почему вы не используете презервативы? Даже если муж ваш безгрешен и это от недостатка гигиены, если у вас неоднократно такая реакция вам в голову и ему не пришло для вашей же безопасности надеть презик?
мадам Везувий• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Бо в мене може бути алергія
Существуют презервативы без латекса как бы.
мадам Везувий• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Я вже думала може гормони ?!
Не в ту степь вы думаете..
Невгамовна сила• 05 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Чоловік, видно, з ним ’нічого не відчуває’
Невгамовна сила• 05 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Може психосоматика якась( тіло проти близькості (
не може
мадам Везувий• 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ага, старо приданое, настолько, что теперь даже автор відчуває.
Ума Палата
• 05 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Вона у вас є,чи ви не знаєте?
Точно не можу сказати , але лікарі сказали прибрати інтимні засоби гігієни