Ума Палата• 05 декабря 2024
Постійні проблеми після сексу з чоловіком.
Мій чоловік військовий. Пишу це для того щоб розуміли, гігієна погана . Може тиждень не митися , ну розумієте. Зараз він вдома їздить по лісах. Десь більше року назад в мене почалися такі симптоми, пече в середині або сухість в мазку постійно запалення , його немає все добре. Пару тижнів назад взагалі була така фігня після сексу в мене все бобіло і в нього висипало червоними плямами, свербіж був у нього і у мене . Ми пропили лікування від молочниці, все пройшло . І знову секс і те саме, просто пече трошки зовні і в середині, не сильно але є. Я вже не знаю, що це… може зраджує, але я не вірю скільки перевіряли , чого тільки не робили, наче не ведеться. Додому постійно біжить , бачу як чоловік голодний, але я вже не знаю , що думати.
Вся в кредитах• 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
’Гігієна погана’
Він перед сексом не миється?
Думаєте достатньо одного миття після тижневого вирощування сиру в залупі? Там вже мікроби свої колонії в усіх протоках розвели. Як маленька
Lishantes_• 05 декабря 2024
це якийсь прикол, чи шо?)))))))
ну нормальна ж жінка піде до лікарні, здасть всі аналізи, мазки на всі венеричні і т.д. а потім вже буде думати, що і як....ну таке
Садоводница• 05 декабря 2024
автор, здайте на венеричні і гриби. Можливо просто кандидоз. В мене був період що півроку молочниця, після сексу. Але звернула увагу, що вилізала, коли після сексу зразу спала, не милась.
Зараз після кожного сексу йду на підмивку, все там промиваю - вже 3 роки не згадую за неї.
Иванка Бур• 05 декабря 2024
Ответ дляГаля-краля
Изменял, просто уже состарился за 10 лет, еще и обеднел с тремя-то детьми, и ему теперь не дают
Но вы продолжайте думать как вам выгодно
Шо вы несёте. С тремя детьми у нас доход вырос, появилась цель и стремление. До детей Я работала за минималка, после у нас совместный бизнес. Не изменял, уверена в нем больше чем в себе
Иванка Бур• 05 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Чесно говоря нет поскольку особо не вижу в этом смысла. Ну высеется что-то, ну пролечим, а потом ждать как на пороховой бочке когда оно там снова появится. У моего мужа, например, плохие зубы и если это как-то связано с патогенами которые из-за кариеса живут у него в полости рта, то это просто пуста затея - я 16 лет с ним живу и за все эти годы не могу заставить довести до ума рот. Нашла хорошего стоматолога, она ему все разжевала, объяснила что если в таком духе продолжать то скоро он потеряет все зубы и что? И ничего….Нельзя взрослого человека переубедить и вставит ему свои мозги.
Можно, я со своим хожу и ему так спокойнее. Все пролечено и протезировано. Главное начать и не давать забивать.
Lux Aeterna• 05 декабря 2024
от психологии не чешется ’там’, извините
а от микрофлоры - особенно чужой, занесенной извне - очень даже
может, ваш лесовик там мавку завел? да еще не всегда постоянную, а так ’на часик’ каждый раз новую
Маргарита и Мастер• 05 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Нормально живу, всі 2 роки в мене бажання було 0,лібідо було 0, і тільки зараз місяців 5 ´явилося бажання, то я і відновила секс, і почалося, переживай чи завагітніла, секс то не моє.
Секс бо чоловік поряд з´явився?
вАлнуюся сильнА• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
ППА? А сколько было беременностей? Вы же понимаете, что если у вас низкая фертильность и вы не залетали, то для большинства это не подойдёт.
30 лет ппа. Высочайшая фертильность- 3 беременности с одного открытого полового акта! Последняя- в 42 года
Забобонний фрукт• 05 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
У вас? Вопрос к той женщине, которая 25 лет не предохраняется.
Или вы тоже? Тогда странно, что всего 3
Одяг та сумки• 05 декабря 2024
мікрофлора слаба в вас . Порадьтеся з лікарем перед місячніми там якісь свічки бажано провставляти з пів року- але ц тільки до лікаря - вже не памьятаю.. Після сексу обов´язково пісяти обом. В мене іноді після сексу з чоловіком пече мочеполовий канал. але нирки в мене слабі Але здається мені щось він десь свій хвостик пиха
Кашпо• 05 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
У меня был рецидив после 15 лет затишья, высыпаний не было,лечила год цистит и уретрит а оказалось эта зараза
Как узнали,что генит герпес?какие мысли на это натолкнули?что сдавали?....у меня так же цистит,как я думаю
Угадайс• 05 декабря 2024
Ответ дляКашпо
Было жжение постоянно и трескалась кожа там и пекло, анализов кучу сдала на цистит и все были в норме антиб не помогали, тогда и заподозрила эту заразу
Ума Палата
• 05 декабря 2024
Девочки почитала все что вы мне написали, всем добрый вечер. Мой муж на войне был год , рядом меня не было! Не изменял мне 💯 хотя там можно было но нет , он был верным. Перевели в тыл и раз в неделю мы виделись и живем вместе , ну так сказать често т.к он военный в тылу ездит по заданиям и часто в лесу бывает , вытирается влажными салфетками , я думаю если он за год мне не изменил , то тут когда писька рядом не думаю , что он побежал … во-вторых у меня изменился климат и вода . Воспаление частые не большие , молочница один раз была недавно и у него тоже был зуд. Я ем много сладкого , очень много. Муж мой ходил сдавать анализы и еще пойдет всегда со мной и даже нет вопросов , я так думаю сперма может его раздражать у меня там все, детей он хочет сильно . Да конечно в жизни все может быть, но я не думаю что он прям изменщик
Викликаю на дебати• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Дівчата я на нього ображена за те що поруч з ним я стала сама як чоловік . Може і психологічно щось .
Хм, мій теж зараз відсутній, а до цього після 3 місячної перерви були такі ж симптоми, думки були різні. Але клянеться-божиться. Побачимо зараз, дочекаюся поки приїде і перевірю. Може мікрофлора з часом змінюється, але тоді такі ж симптоми має відчувати кожна жінка, яка довго не мала сексу. Але ж такого немає 🤷♀️
Галя-краля• 05 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Про сто процентов ахахах.
Вы очень-очень наивны, и про сладкое, и про сильно детей хочет, вас еще не раз ждут разочарования, есть такая категория битых граблями
Ума Палата
• 06 декабря 2024
Ответ дляГаля-краля
Про сто процентов ахахах.
Мой муж пошел прошел полиграф на верность , что еще ? Какие вопросы ? Или вам так хочется вот сто процентов, вот хочется что б у кого-то было так как у вас когда-то было?
Ума Палата
• 06 декабря 2024
Я тоже сначала накрутила и ушла , он сам сказал пошли я докажу , нужна люблю , пошел . Почему я должна не верить ему ?
Kitty-ea8e• 06 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Відносно гігієни. Мій чоловік на війні, з гігієною туго, тому що :
1. Інколи живуть в палатках
2. Яким чином підмитися, якщо ти на полі бою тижнями ?
3. Навіть, коли живуть в хатах, то хати розвалюхи, душ поки зроблять, то по 2 тижні не миються (у нормальному сенсі цього слова. Звичайно, мінімальні гігієнічні процедури є)
4. Зважте, що більшість чоловіків на війні миються через силу, буває і таке, що побратими вже заставляють іти в душ. Також гуляють.
А ще прибирають старі бомжацькі хати.
Тому я за свого теж переживаю і за своє здоров’я. Там можна не гуляючи щось підцепити.
1. Інколи живуть в палатках
А ще прибирають старі бомжацькі хати.
У чоловіків якщо не має можливості дотримуватися нормальної гігієни під крайньою плоттю розвиваються грибки та бактерії, які при передачі жінці спричиняють молочниці або вагітніти, хоча в чоловіків може протікати безсимптомно або періодичними проявами баланопоститу.Зараз урологи досить часто рекомендують обрізання чоловікам, тоді змінюється мікрофлора на голівці члена, зникають запалення чоловіка і відповідно жінки.Тому відправте чоловіка до кваліфікованого уролога, багатьом жінкам з хронічною молочницею чи циститами це помогло.
Kitty-ea8e• 06 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Автору допоможе, якщо чоловіку зробити відрізання. Якась бестолкова наївність або повна тупість
Може для Вас це і тупість, бо не маєте відповідної медичної освіти, але в таких випадках кваліфіковані гінекологи рекомендують пройти обстеження чоловіку в уролога і якщо підтверджується, що в чоловіка немає ніяких зппп, але є хронічні баланопостит, то дійсно рекомендується чоловіку виконати обрізання, щоб він постійно не інфікував жінку.Доречі зараз урологи досить часто проводять цю процедуру військовим.
Kitty-ea8e• 06 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Було щось дуже схоже. Допомогло обрізання чоловіка. Призначив уролог.
Теж знаю багатьох жінок, яким допомогло обрізання чоловіка за призначенням уролога, бо були у чоловіків хронічні запалення, а жінки думали, що зраджує і постійно лікували молочницю, хоча в чоловіків по аналізах ніяких зппп не було, тільки розвинулася патогенна флора під крайньою плоттю.
Жинси на дитину• 06 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Тому що тут завжди так. Більшість зраджених і ображених. Вам треба знайти хорошого лікаря і все буде добре.
Я инженер, меряю от 1• 06 декабря 2024
Ответ дляKitty-ea8e
Я взагалі не те мала на увазі і обрізання це ніяк не стосується
Пи Пи Пилюля• 06 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Бо в мене може бути алергія
Фиговая отмазка, есть же не презики не из латекса, или на какие там у Вас аллергия? Возьмите из другого материала.
Пи Пи Пилюля• 06 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Автор, у меня было. Психосоматика. Этот период муж изменял, как узнала позже. А тело мне вот так кричало с подсознанием. Никаких болячек нет, если что.
Вы имеете в виду, что муж изменял Вам в период, когда у Вас что-то болело, но сами Вы с ним не трахались в это время? Если нет, то это НЕ психосоматика.