Додекаэдр• 05 декабря 2024
Хто керує у сім´ї: чоловік чи жінка? Як у вас?
А як у вас у сім´ї? Є такі, де керує жінка? Маю на увазі не виставляє на показ, що вона там головна і як сказала так і буде, а ті сім´ї, де все робиться як хоче жінка? От як правильно на вашу думку? Де він все рішає, а вона погоджується чи де вона задає тон так би мовити і разом йдуть по життю? Як воно насправді краще?
Домашня Зюзя• 05 декабря 2024
Муж руководит у себя на работе, дома он хочет быть счастливым, поэтому у нас гармония.
Дівка в намисті• 05 декабря 2024
Ніхто ніким не керує. У нас сім´я, партнерство, а не керівник і підлеглий. Ну може кіт трохи директором себе вважає
Рятівник Малібу• 05 декабря 2024
Чоловік думає, що він головний. Але все відбувається так як я хочу або я не проти. Вистачає розуму це не демонструвати.
Рятівник Малібу• 05 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Трохи??? Та він властєлін світу, а ви у нього приживалки!! 🤣
Дівка в намисті• 05 декабря 2024
Ответ дляМадамОхмури
Жінка. Бо психологічно стійкіша і розумніша у цій парі.
Тобто, ви живете з тупим чоловіком?
Дівка в намисті• 05 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Є таке
Бурундучиха• 05 декабря 2024
У нас глава семье, бесспорно муж) но в важных вопросах мы советуемся
тянитолкайка• 05 декабря 2024
Лучше так, как удобно обоим.. Важные решения мы обсуждаем вместе, если что-то не критичное, то каждый сам принимает решение, как поступить. Главный наверное муж, я чаще соглашаюсь с ним, но он очень ответственный, всё всегда продумывает, а я наоборот немного безответственная, и стараюсь, как гоаориться ’не брать дурного в голову’...
Міряю від одиниці• 05 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Аналогично
Но квартира мужа ( точнее его родителей) и он пытается чтоб все было по его. Приходится договариваться
вАлнуюся сильнА• 05 декабря 2024
Заметила, что в основном, как раз, у всех правит женщина. Кто-то это признаёт, кто-то - нет)
Країна мрій• 05 декабря 2024
Фактично я, так як 90-99% вирішених питань/проблем буде по-моєму. Навіть мама чоловіка сміється, що говори, говори, все одно буде, так як твоя дружина скаже
Злюка-закусюка• 05 декабря 2024
Як батько скаже ! - так по материному і буде
.
Даю можливість чоловіку в домі бути чоловіком .
Но вирішую всеодно я .
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Куди і коли підемо, завжди вирішувала я. А так то кожен жив сам по собі. Це і була одна з причин нашого розлучення.
Міряю від одиниці• 05 декабря 2024
Муж диванный кот. Если мне нужна его помощь как водителя прошу помочь , если нет, то сами с ребенком ходим. Он с нами почти никуда не ходит
Экспертиза• 05 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Чоловіки нехай на роботі себе показують, а вдома головна жінка.
Чумачечая_• 05 декабря 2024
Мой муж руководит на работе, а дома он на полном расслабоне, ему просто лень вникать, значит керую все-таки я
Вкаблучках• 05 декабря 2024
На жаль, мій чоловік з часом делегував прийняття серйозних рішень мені.
Я - за те, щоб все серйозне обговорювати, говорити своє бачення.
А чоловік став якось уникати цього.
І на початку війни я знов-таки приймала рішення про виїзд, організовувала все. Чоловік просто погоджувався.
От в машині за кермом -так, він керує.
А чоловік став якось уникати цього.
От в машині за кермом -так, він керує.
МадамОхмури• 05 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Тобто, ви живете з тупим чоловіком?
У вашому вимірі є тільки тупі і розумні?
Тяжко, мабуть, живеться.
Сонечко• 05 декабря 2024
Ответ дляВкаблучках
А чоловік став якось уникати цього.
От в машині за кермом -так, він керує.
А чоловік став якось уникати цього.
От в машині за кермом -так, він керує.
Зачем со мной обговаривать стиральную машину,
машину водят все и моя маман в 70 тоже за рулем
Сонечко• 05 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
прямо как я, мне тоже не сильно интересно ходить с мужем и сыновьями
75В• 05 декабря 2024
У нас муж по глобальным вопросам и стратег планированию, потому что он умный и богатый😆а я решаю мелкие вопросы. Ну типа он говорит, покупаем квартиру, а я говорю - мне нравится эта - идеально👌🏼
Сонечко• 05 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Тільки я, мені комфортно коли муж каблук і коритися мені
вы диктатор?