Заюшка_хозяюшка• 05 декабря 2024
Дитина не їсть цибулю
Ніякої не їсть, навіть смаженої.
Якщо салат з цибулею то каже що не буде їсти, бо привкус не подобається.
Із смаженої картоплі вибирає, і з супу та борщу теж інколи зажарку вибирає.
З борщем тільки часник їсть, цибулю категорично ні.
Я переживаю що буде дефіцит вітамінів
Заюшка_хозяюшка
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Простите конечно, но зачем есть жир ?
Потому что он очень вкусный.
А она ребра выкидывает, только немного мяса того обберет и съест, остальное не такое
Мао_Мяо• 05 декабря 2024
Мой сын не ест цыбулю всю свою 37ми летнюю жизнь.Никаких дефицитов за это время не наблюдалось.
Заюшка_хозяюшка
• 05 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
’ніякої не їсть, навіть смаженої’😅 Я за 46 зустрічала стільки же любителів смаженої/вареної цибулі, скільки і любителів манної каші
Манну кашу їсть
Єдина Країна• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Смажену картоплю без цибулі їстиме
А прилиту нею ні
Зрозуміло. То Ви окремо полийте домочадцям в тарілки,а доньці ні. Тушите ребра- покладіть окремий чистий шматок філе для неї і тушіть разом.
Огірок та Помідорчик• 05 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
то у вашого сина нема, а у дочки автора є!))))
Ответ дляОно само купилось
Я в детстве тоже выбирала из супа. Занятие на пол часа минимум. В детстве варёный лук вообще казался той ещё мерзостью. Во взрослом возрасте уже такого отторжения прямо нет. Если можно не добавлять, то почему так не делать? Принципиально заставить есть?)
Мне 46, и я с детства не люблю лук.
Готовлю.все без лука.
Страшно представить - вся семья живёт ’без витаминов’.
Готовлю.все без лука.
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Я б теж в смаженій картоплі вибирала цибулю за умови що більше немає що їсти. Якби було, то ту картоплю навіть не спробувала б. Ви теж змушуєте себе їсти продукти яких не любите?
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вона тоді всю картоплю відмовляється їсти
Почему ей же будет без лука?
Подмигашка• 05 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я теж не їла. Ненавиділа. Вічно мучилася,бо суп смачний,а цибуля в зажарці здоровими цурпалками плаває мерзотно. Ригачка,сидиш над тим супом. Вам шо,тяжко портрети на тертушці в пил чи блендером ту цибулю? Мої діти теж ненавиділи. Тепла в пил,щоб не чули. Зараз 12 і 16…/все це перерослося,їдять все підряд. Можу сала і цибулі посмажити і їдять
Чоловікова сестра не їла цибулю.
То свекруха кидала цілу, варила, а потім виймала з супу.
Картоплю теж спокійно можна без цибулі смажити.
Недосвідчений троль тему створив.
Єдина Країна• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Потому что он очень вкусный.
Це майже ніхто з сучасних підлітків не їсть. От гормональні пацани голодні починають жрати,це факт,мій почав недавно. Лупить стейк з ошийка свинячого,смачно. До цього всі сали і жири оббирав
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У мене лише 1 такий продукт.
А дитина ще й жиру з ребра не їсть, каже гидке їй.
І м´ясо оббирає все від жиру
И я так. Всю жизнь. Никогда не покупаю жирное мясо.
Если вижу жир, то срезаю и выбрасываю.
Заюшка_хозяюшка
• 05 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Почему ей же будет без лука?
Без лука будет есть.
Подмигашка• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А їй не треба поливати. Буде сама картопля.
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я Вас розумію. Потерпіть, поїде вчитися,то їстиме все підряд. Смажте окремо,це елементарно.Тим більше в селі цибулі завжди тьма. Домачадцв лише порадуються окреміц каструльці з смаженими цибулями
Или не будет. Я как в детстве не ела ’все подряд’ так и никогда не ем.
Ем только то что люблю
У вас серьезно нет ничего чтоб вы не любили и не ели из еды?
Ем только то что люблю
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Смажену картоплю без цибулі їстиме
А прилиту нею ні
Так ей и не посыпать. В этом и смысл
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Потому что он очень вкусный.
Он не вкусный. Он ужасный.
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Манну кашу їсть
14тилетняя ест манную кашу....
Троляка
Бокс-орун• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Да вряд ли и перерастет.
Уже подросток
я не ем...чем это мешает?
Злюсь до кипіння• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Без лука будет есть.
Так и делайте. Это не сложно.
Єдина Країна• 05 декабря 2024
У Вас одна дитина? От сидить за столом,їй неймовірно бридко,,жири обирає,ребра викидає,цибулю длубає,родичі сидять воняють,мама бідкається,всі засуджують. Авторе. Скільки того життя,щоб дитину насілувати і засуджувати за їжу. Ну це ж наверняка супроводжується коментами і укусами. Я ненавиділа сметану в борщі і щоразу мама сама клала, но мені це нагадує запах рвота такий легенький. І окрошку всі їдять,в мені партою кисленькою пахне,ну не можу. І зараз офіційно не їм це все,тепер ніхто не засуджує. А чого над дитиною збиткувалися і шпиняли. От так іВагу дитину шпиняють. Готуйте те що вона любить,
Заюшка_хозяюшка
• 05 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
Одна
люблю_тортики• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ещё круче когда из жаренной картошки малюсенькие кусочки выбирает, роется в ней ложкой пол часа
А для чого ви її взагалі додаєте?
Ну, якщо, не для тролізму?
Єдина Країна• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Одна
Так зготуйте для Вашої дівчинки так як їй підходить. І так в житті треба терпіти багато жінці,то ще не поїсти нормально з маминих рук,поки щ мамою живе.