Подвійна веселка• 05 декабря 2024
До якого віку нормально для дітей грати в лікаря*
Ну ви зрозуміли, показувати один одному, що там у кого в трусах?
8-10 років, це ще норма чи ні?
Пищалка• 05 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Это вам стесняется, хлопцы это другое. Я тоже была стеснительная, но тем не менее, во дворе, с подружками и друзьями, в групповом показе поучаствовала
Пищалка• 05 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
ого
вот это гормоны
сейчас реально, мозгов ноль, зато трахаться уже можно, скатываемся куда-то в век неандертальцев
н***я природа так придумала, какой там божественный смысл?
вот это гормоны
так это как раз ’природно’. возраст соитий сдвигается только с развитием цивилизации. Если б было как в природе - то первые месячные и взамуж бИгом
Творю чудеса• 05 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Діти на уроці один одному показали, штанами мелькнули туди-сюди швидко. 3 клас, 9-10 років. Діти побачили, розказали батькам, батьки пожалілися вчительці, вчителька викликала мене і батьків хлопця в школу. Кіпіш і хай про психологів, що з дітьми не все ок.
Це дибільне баловство,а не гра у лікаря. Поговоріть з донькою,що таке неприпустимо,хоча б через те що зараз всі з телефонами знімають і піде по соцмережах,по школі і тд. І коли хочеться,якусь дурь зробити,то варто подумати,які це має мати наслідки,хто за це буде відповідати. Взагалі,Ваша донька проблемна? З кониками?
Анонимус Я• 05 декабря 2024
Ответ дляПищалка
ну так не везде еще цивилизация, не во всех странах
кто-то вон продвигает браки с 9 лет
Так точно!• 05 декабря 2024
Ответ дляПищалка
моя мама прятала ее под матрас
Не, мои ничего такого не прятали)
Пищалка• 05 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
кто-то вон продвигает браки с 9 лет
да. Не везде. Мы просто привыкли, что мы типа цивилизованные и ’все делаем правильно’, а другие народы и нас считают дикарями
Пищалка• 05 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Не, мои ничего такого не прятали)
та то вы не проверяли. У моих и видик был и кассеты с порнушкой прятали, а мы с братом находили и смотрели пока родители на работе
Подвійна веселка
• 05 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
Десь так я їй і сказала, ще один випадок- вилетить з ліцею і щоб думала, що робить.
Ні, дочка не проблемна, тут ще питання до вчительки, що посадила на задню парту поряд цю парочку, знаючи, що вони тусять разом.
Творю чудеса• 05 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Вибачте,а Ви разом дивилися з братом?
Творю чудеса• 05 декабря 2024
Ответ дляПищалка
да. А что ?
Ну якось крінжовенько. А яка різниця у віці?
сказочное_Бали• 05 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А в 9-10 тоді що?
Я в 11 вже цікавилася, зі мною все ок.
в 9-10 вже починається статеве дозрівання, ще трошки і вже може гра закінчитись як у дорослих))
сказочное_Бали• 05 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
блін...3 клас)
так то в них вже не той лікар, як в ясельній групі)
Пищалка• 05 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
2 года. С чего бы?
В чем разница с друзьями смотреть или с братом который еще и друг тебе?
Творю чудеса• 05 декабря 2024
Ответ дляПищалка
2 года. С чего бы?
Ну у Вас різниця геть маленька,мабуть дійсно друзі нерозлийаода. Бо я подібну касету знайшла в родичів коли гостювали і дочекалася коли вдома лишилася сама і дивилася
. Но страшно боялася,щоб не попалила старша сестра.
Пищалка• 05 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
я всегда хотела сестру :) у меня двоюродная старше на 2 года - что мы толкьо не творили вместе
Творю чудеса• 05 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Бачте,кому шо. Я просила братика весь час,старшого,мені мама це навіть нагадувала,але в мене старша сестра. Но в нас гарні відносини були,гарне дитинство,но порно б я з нею точно не дивилася,крінж