Швидкоруч• 05 декабря 2024
Коли будете вітати дітей з Миколаєм?
Сьогодні чи 19?
Результат:
вже голосів:
148 (69.48%)
45 (21.13%)
20 (9.39%)
Не вітаю
Мама Карло• 05 декабря 2024
Никогда не было срачных тем и вот опять (
Про Рождество не забудьте тему создать. Тоже хорошо идёт, страниц на 10 можно растянуть...
Швидкоруч
• 05 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
ну якісь дурні питання...
А відповідь ваша розумна?
В шоколаде• 05 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
А відповідь ваша розумна?
я ще не відповідала. просто уявіть - Миколая завтра, з усіх сторін буде лунати те, так би мовити, свято. а ви такі дитині: та нє, до тебе через два тижні прийде.
Каяспер• 05 декабря 2024
Шостого, дитина сама чекає не дочекається вже, в класі обговорюють за шосте, тому інші дати не розглядали
Швидкоруч
• 05 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Не беріть участь, якщо так боїтесь срачних тем
Леди Г• 05 декабря 2024
Звісно що завтра. І до мене в дитинстві приходив 6.12. Тому змінювати не буду.
marinyshca• 05 декабря 2024
Всі діти чекають 6. Тим паче, якщо дитина ходе у садочок - тільки 6 - вони ж всі спілкуються.
Швидкоруч
• 05 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Не нервуйтесь так, живемо у час змін, жодної стабільності
Слоник-тоник• 05 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
ну якісь дурні питання...
И не говорите, все мое окружение поздравляет 19 декабря. Только тут слышу про 6 декабря) это троли?
Швидкоруч
• 05 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А ви звідки?
Партизанка• 05 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Автор, всі розуміють що це заказна тема. Спитайте у своєї дитини коли вона чекає, чи у вас і дітей немає?
В шоколаде• 05 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
та ви якось вийдіть з того ’окруженія’))) в школах, садочках, гуртках, на роботі, та й взагалі навкруги Миколай прийде завтра. ну ви можете почекати до 19-го, то ж таке)
Швидкоруч
• 05 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
Заказна тема😂 куди за зарплатою звертатись?
Слоник-тоник• 05 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
А ви звідки?
Киев. У дочки 18 декабря ДР, родилась около 23:00, св. Николай ее покровитель. 19 декабря всегда приходил с подарками. Она знает что у нее ДР, а на след утро найдет подарки от Николая. Как он может «прийти» 6 декабря? Объяснить ей, что поменялась власть и поэтому ходит в другое время? Бред ведь) Это актуально еще для маленьких детей возраста которые и не помнят другого. Но не в ее случае.
Кицюююня• 05 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
аналогично
іронічна антитеза• 05 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Мого варіанта немає - і 6, і 19
Діти щасливі)
Кицюююня• 05 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
ко мне в детстве 19ого приходил, к моим детям 6ого. Вообще никаких проблем.
Они за то чтоб и 6 и 19ого
Кицюююня• 05 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
у меня в окружении никто не дарит детям 19ого, черкассы.
Макака Джо• 05 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Гости из будущего
Пацан к успеху шел• 05 декабря 2024
І 6-го і 19-го. 6-го бо чоловік католик, це більш до його родини. 19-го бо це з мого дитинства і змінювати я нічого не буду. Мені 40, але на 19 бабуся напевно відправить мені подарунок від Миколая , так все моє життя . Подарунків багато не буває
Кицюююня• 05 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Мого варіанта немає - і 6, і 19
это любимый вариант моих детей - 6.12, 19.12, 25.12, 31.12, 7.01 - и чтоб подарки в каждую дату
Пацан к успеху шел• 05 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Ідеально
Кицюююня• 05 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
а сколько вашим детям?
Джем Шакіри• 05 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
18 декабря Саввин день. По идее он покровитель
Швидкоруч
• 05 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Це всіх улюблений варіант😅