Питання до матусь, у скільки місяців у вас діти почали відкликатися на ім´я? У мене дитині 7 місяців, на ім´я не відкликається, лепету також не має(((
Ответ дляSo_so
Слух проверили? Нужно только ксвп
робили скринінг у пологовму
Ответ дляDakha
Так це і є лепет, чи як ви його собі уявляли?
може не правильно висловилася, не має ма-ма, па-па
Ответ дляГанна-5538
Ку-ку в доньки почалось з 11 місяців. До цього тільки агу. В півтора року розмовляла повноцінно реченнями і в 3 вже всі звуки разом з ж, ш, ч, р. Не переживайте, але,якщо Вас турбує це, то зверніться до педіатра. Спробуйте похлопати, повертається дитина на звук? Не можу згадати коли на ім´я реагувати почала. Рівно в рік, як зараз пам´ятаю, почала розуміти,що їй кажуть, наприклад ’поцілуй ведмедика’
Ответ дляDaria0000
так, повертається. мене ще турбує, що він не відклакається на ім´я. будемо питати у лікарів
Ответ дляDaria0000
Краще спитайте, в цьому питанні краще пере, ніж недо. Нехай буде здоровый ❤️
Дякую!
AnettaGold• 06 декабря 2024
Відкливається коли не сильно зайнятий іграшками , десь місяців 8
Але теж коли не хоче то як ти не клич не хоче ))