Пишу вірші, дорого• 05 декабря 2024

Чоловік сказав що я стала просто гидотно готувати.

Я трохи здивувалась. А потім зрозуміла що в мене так депресія проявилась.
Я не відчуваю смаку, мені все одно що їсти ( аби свіже) їм коли вже голова крутиться від голоду.
Сьогодні намагалась приготувати смачний обід.
Курячі відбивні і вінегрет. Підсолила ж трішки трішки. Спробувала а воно чомусь пересолене аж їсти не можна.
Ого, думаю, оце я попала в маргарин.
І дійсно пам´ятаю до війни готувала просто шедеври. Зараз аби білок з вуглеводом змішати.
Не знаю що його робити.
Як знову навчитись готувати
Мати тріля• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я помічала в собі прояви депресії.
Але все відмахувалась - показалось.
А зараз розумію що якась дічь зі мною твориться
З таким чоловіком у мене теж була б дипресія 🤦
автор Пишу вірші, дорого • 05 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
Вам не здається, що Вас має турбувати не те,що Ви гидотно готуєте, а причина цього всього? Вам би до лікаря звернутись, депресія лікується раптом що. І досить вдало. Як можна так відноситься до свого ж здоровʼя
Мене саме це і турбує.
Коли я написала що спробувала приготувати смачний обід. То саме перевірити чи , лінива чи щось з головою.
Я приготувала прості страви які готувала 1000 разів. І в мене не вийшло
Ответ дляМаксХмара
Якщо депресія то ви би не морочились вінегретом це занадто довго...
В тому то і річ. Що я багато чого роблю що не властиво депресії. Я працюю. Я чищу зуби.
Вінегрет це просто. 10 хвилин
Тому все відганяла думки.
Наразі я не виходжу з дому, хіба що аж сильно треба.
Мені потрібно ЛФК - 2 місяці жодного заняття.
Мені потрібно до мамолога і стоматолога. Йду з серпня.
ДаЗдраПерма• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Мене саме це і турбує.
Ну то це і є яскравий прояв проблем з психікою, нервами чи щось таке.
Я, коли відчуваю такий якийсь роздратований чи пригнічений стан, навіть не починаю готувати. Або чоловік тоді на себе все бере, або готуємо щось банальне, що важко зіпсувати.
ДаЗдраПерма• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вінегрет це просто. 10 хвилин
Тому все відганяла думки.
’Наразі я не виходжу з дому, хіба що аж сильно треба.’

З таким підходом дивно, що ви там взагалі ще кукухою не поїхали.
Не можна так!
Ответ дляДаЗдраПерма
Отже, працюєте з ранку до вечора. На двох роботах (за гроші і домашня).
А коли відпочиваєте?
Тільки не кажіть, що чоловік ще й дистанційну роботу вашу не вважає серйозною роботою, бо я остаточно до нього повагу втрачу.
Не перебільшуйте. Моя хатня робота це 40 хвилин. Приготувати поїсти, вимити посуд
Дома стіни жиром і пилом покриті.
Я сплю з 19.00 до 7 ранку. Це самий найкращий час в добі
Ответ дляМати тріля
Знаєте саме погане що?
Я це розумію. Але в мене немає ні сил ні бажання щось міняти.
Пофіг на все
ДаЗдраПерма• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дома стіни жиром і пилом покриті.
Отже, дистанційно працюєте 11 годин на добу, так виходить?
Ответ дляДаЗдраПерма
З 8-17
Я трохи відлучусь попрацювати треба
Партизанка• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я помічала в собі прояви депресії.
Але все відмахувалась - показалось.
Так идите к врачу
Поддакиваю иногДА• 05 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так. Він накупив сала, ковбаси. Бутерброди робити.
А я якось і не сообращила що він довго не міг мені зізнатись
Так пусть нормальные продукты купит и вкусно готовит сам для всех.
Кнопкотиць• 05 декабря 2024
Пропейте межларам по пол таблетки каждый день, через 2-3 недели будет легче ‘