Ніка Найз• 05 декабря 2024
Шольц виключив відправку німецьких військ в Україну © 2019 Інформаційне агентс
Канцлер Німеччини виключив участь військових Бундесверу в Україні, назвавши відповідь Анналени Бербок "дипломатичною". Про це повідомило DW.
Шольц пояснив, що має єдність у цій позиції з міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок та міністром оборони Борисом Пісторіусом. Однак, нині, це питання "не розглядається".
Напередодні, під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, глава МЗС ФРН Анналена Бербок зазначила, що німецькі військові можуть бути залучені в Україні у складі миротворчої місії, якщо буде досягнута домовленість про припинення вогню і контроль за її виконанням. З боку Німеччини буде докладено всіх зусиль" для забезпечення миру, запевнила очільниця МЗС.
Коментуючи заяву Бербок, канцлер Шольц назвав її слова спробою "дипломатичної відповіді" на "гіпотетичне запитання".
© 2019 Інформаційне агентство ASPI
Natalisa7613• 05 декабря 2024
Ну логично как бы.Украина ж не в НАТО и не в ЕС.Что там делать войскам других,пусть и дружественных стран?
Natalisa7613• 05 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Ооо Германия дружественная страна после второй мировой классно
Ну она в том числе приняла миллионы украинцев,помогает оружием,а что разве нет?Или у вас рашка подружка?
Мир Регланов и Футболок• 05 декабря 2024
В Німеччині, завдяки Меркель, дуже мала контрактова армія. В них не вистачить особистого складу даже для свого захисту, якщо до них захочуть зайти зі сторони Балтики.
В 2022 році вони це зрозуміли та стали розширяти своє військо. Але це довгий процес.
Так що Німеччині просто немає кого до нас направляти.
Виктория-1980• 05 декабря 2024
Ну он же не дурак гробить своих людей. Любой адекватный политик поступил бы так же.