Сама собі лікар• 05 декабря 2024
Нерухомість 2025....Здорожчання на 25 відсотків
Вартість новобудов в Україні у 2025 році може зрости на 20% – 25% через інфляцію, валютні коливання та підвищення собівартості будівництва. Основним фактором підвищення цін є зростаючий попит на нерухомість.НА СЬОГОДНІ СИТУАЦІЯ Аналіз ринку нерухомості підтверджує, що сьогодні ціни на первинному ринку житла в Україні суттєво відрізняються залежно від регіону. У західних областях, таких як Львівська чи Закарпатська, спостерігається відчутне зростання вартості квадратного метра через високий попит, що виник на тлі масової міграції з небезпечних регіонів. Наприклад, у Львові ціни на новобудови зросли на 20-30%, порівняно з довоєнним рівнем.
У центральних регіонах ціни також підвищилися, але більш стримано, оскільки економічна ситуація та попит стабілізувалися. У Києві ціни на первинному ринку залишаються відносно високими, хоча темпи зростання сповільнилися через скорочення платоспроможного попиту.
На сході країни ціни на новобудови впали або зовсім зупинилися через відсутність попиту та припинення будівельних проєктів. Забудовники постають перед великими труднощами в завершенні об’єктів, що призводить до заморожування багатьох будівництв
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
А казали,за три копійки можна буде купити квартиру.Завжди знала,що брешуть місцеві експерторки-форумчанки
ГоловнаЯ• 05 декабря 2024
Моя квартира за полтора года в цене выросла на 12 тыс $ - только на советчице ждут удешевлений
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Центральні регіони аж бігом догнали вже по цінам Західну
хутряна володарка• 05 декабря 2024
Закончится война,перестанут сплошным потоком течь деньги зарубежных партнеров и тогда уже будет видна полная картина маслом.
Николай-b526• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
так говорили бесквартирные, накопившие 3 тысячи заначки)))
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Маня, а Порошенко тоже дороже придется новые цеха Рошен открывать?
Хто така Маня і до чого тут ваш політик?Ви про що?Тема про ціни
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
Навіть Китай неодноразово заявляв,що будут інвестувати в нас.Богато країн ,почитайте і не пишіть дурниць
Фантазерша• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
В Одесі зараз знайома шукає зняти житло. Поруч з тією квартирою в якою вона живе, прилетіло. То ціна з рік дуже зросла. Знімає за 5500, такі самі зараз від 10000. І це ні разу не спокійна Одеса.
В гривні буде дорожчати 100%. В доларах будь що можливо, від курса залежить
Фантазерша• 05 декабря 2024
Ответ дляЛюблю джаз
На квартал 95 новорічні квітки не здорожчали?
Душка-свекрушка)))• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Який нах Китай, може ще й кацапія буде інвестувати?
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Розумні євреї скупили квартири в Одесі ,поки ціни солодкі.Тут писали дівчата,після війни в 2 рази там ціна зросте,як не в три
Прилипало• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вторичку можно будет. Подождите годик. Новостройки дорожают не из-за спроса, а из-за подорожания материалов.
Люблю джаз• 05 декабря 2024
Ниже манина тема, как все ее знакомые по курортам летают, дома строят, машины меняют. Заезженная пластинка.
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Маня, ціну можна ставити будь-яку, головне попит, а його нема.
Я не знаю Мані,на жаль чи на щастя,але як немає попиту,як вже за війну ціни зросли?
Прилипало• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
За то мы вас знаем))))))
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Ні.Вторинне те ж піднялось і буде.Тому що новобуд для багатьох дорого.
Organic• 05 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Пригород Киева, купили в начале лета квартиру, выкуплено было на тот момент где-то треть дома. Сейчас осталось несколько квартир на верхнем этаже. Ремонты полным ходом. И часть квартир уже отремонтирована. Не, может, до 2022 года тут ещё быстрее раскупалось, но я б и сейчас не сказала, что спроса нет.
Фантазерша• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ну євреї ті квартири що вона дивиться не купують, тим паче розумні. Для мене дійсно диво, що дорожчають квартири у місті де постійні прильоти. Ми купили в листопаді квартиру на Фонтані, в новобудові яка введена в експлуатацію, дім здан в 2024 році. Так ми купили дешевше в доларах , ніж люди інвестували в 2019 році.
Садоводница• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Богато-богато)))
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Де тема?А що не так з курортами і ремонтом?Потім на 50 відсотків віддавати дорожче за матеріал?
А вот недавно• 05 декабря 2024
Чекаю поки закінчиться війна і продам свою в Ха.
І прощай країна мародерів і зе виборців.
Прилипало• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Нет. Я мониторю несколько квартир. Почти год держат цену и не продаются.
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляOrganic
У нас аналогічна ситуація.
Марафетчица• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ще як знаєш
Люблю джаз• 05 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Поедите Кулебу догонять? К тому времени и потужный распотужится куда-то на теплые острова.
13чудоСВЕТА• 05 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вони завжди брешуть. Менше слухайте. Їх. Мене можна слухати
Сама собі лікар
• 05 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
За кордоном не мед.Ким працювати будете і коштів купити там щось потрібно багато