Карусель-весель• 05 декабря 2024

До сих пор без отопления.

Всем добрый вечер.
В конце ноября создавала тему про отсутствие отопления.
Советовали писать во все инстанции письменно, обращаться к депутатам...
На сегодняшний день есть 4 обращения на 15-45, официально зарегистрированных и с 18 ноября находящихся в статусе " на рассмотрении".
Также есть 8 официально зарегистрированных обращений на сайте городского головы.
Практически ежедневные обращения в ЖЕК и ТГО с просьбами решить проблему, дать параметры, развоздушить систему....
Есть коллективные письма в ЖЕК, ТГО и горсовет.
Было две попытки попасть на прием к депутатам и они оказались безуспешными.
Вся эта канитель с 18 ноября.

За это время составили акт в ноябре об отсутствии отопления и должны пересчитать; инженер ТГО приехал и лично убедился,что дают низкие параметры и этого недостаточно для отопления нашего дома, поэтому часть дома без отопления. В моей квартире потеплело часть радиаторов, половина по-прежнему холодная.

Что делать дальше я не знаю. На линии городского головы пыталась выяснить кто в городе контролирует работу КП ТГО и меня отправили в рай администрацию . Это смешно. Там же пыталась выяснить фамилию депутата моего района и мне сказали, что такой информации у них нет и дали телефон приемной горсовета, где тоже не смогли сказать фамилию депутата.
Понимаю, что одесские депутаты просто "вне зоны" и можно не тратить на это время.

Что ещё можно предпринять,чтобы появилось тепло в доме? В Одессе просто коммунальный беспредел.
Котогосподиня• 05 декабря 2024
В Одессе? Ничего. Можно было и обращения не писать и не звонить. Они ничего не решают
автор Карусель-весель • 05 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Звучит обнадеживающие)
К сожалению это правда.
Мульйонерша• 05 декабря 2024
ну в районну раду вас в принципі правильно посилають, це в їх компетенції дать триндюлей вашому жеку, щоб ті нормально запустили систему.
в нашому місті до повномасштабки в період запуску опалення щоденно збирався штаб, де райради та різні управління звітували як у них проходить старт опалювального. всі проблемні будинки знали і щоденно контролювали.
автор Карусель-весель • 05 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
КП ТГО не підпорядковується районній адміністрації.
Їм тільки ЖКС підпорядковуються.
Проблема в низьких параметрах, через низький тиск опалення просто не доходить до кутових квартир будинку.
ЖКС говорять, як дадуть параметри, так буде опалення.
Мульйонерша• 05 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Їм тільки ЖКС підпорядковуються.
звертайтесь тоді напряму в департамент міського господарства
проблема тільки у вашого будинку чи у сусідніх теж?
автор Карусель-весель • 05 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Департаменту комунального господарства наші тепломережі теж не підпорядковуються. Так сьогодні мені відповіли на лінії міського голови.
Подібна проблема у двох будинках на 9 та 10 поверхів, де частина квартир без опалення через низькі параметри від тепломереж.... Інші будинки на 2-5 поверхів з опаленням , їм параметрів вистачає. Великі будинки потребують більшого тиску....
Мульйонерша• 05 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
ну у нас 16 поверхів, і все нормально з опаленням. на початку теж було проблеми, поки повітря з системи не повиганяли. теж Одеса.

дивна лінія міського голови. мабуть вони свій же сайт не читають
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ»
Код ЄДРПОУ - 34674102
65110, м. Одеса,
тел. 705 62 18, 705 62 28 (факс)
e-mail:office@teplo.od.ua, stz@teplo.od.ua
Орган контролю за діяльністю КП:
Філатов Олександр Анатолійович – Перший заступник Одеського міського голови
Департамент міського господарства Одеської міськради
автор Карусель-весель • 05 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша

Код ЄДРПОУ - 34674102
65110, м. Одеса,
тел. 705 62 18, 705 62 28 (факс)
Орган контролю за діяльністю КП:
Ви в якому районі?
Ми в центрі. На минулому тижні КП ТГО разом із ЖКС склали акт про відсутність опалення і в ньому вказали причину - погана циркуляція через низькі параметри. Після цього в наш дом приїхав інженер ТГО і на власні очі побачив параметри. Їх дійсно не вистачає .
Повітря стравливали неодноразово, але воно знов з´являється.
Спробую звернутися до Філатова. Дякую. Лінія 15-35 в нас неадекватна.вони навіть не знають депутатів по району.(
автор Карусель-весель • 05 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша

Код ЄДРПОУ - 34674102
65110, м. Одеса,
тел. 705 62 18, 705 62 28 (факс)
Орган контролю за діяльністю КП:
Подивилася на сайті міста, Філатова не контролює ТГО.
Зараз ТГО контролює його колишня очільниця Познякова.
Це ще один доказ того, що в структурі міськвиконкому немає порядку.
В приймальню Познякової я дзвонила сьогодні, її телефони не відповідають. На сайті міста написано ,коли вона приймає. Спробую потрапити до неї на прийом.
Мульйонерша• 05 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ви в якому районі?
ми на Таірова.
там же не сайті є графік прийому керівництвом департаменту міського господарства. можете ініціативною групою записатись і піти спитати у них ’якого біса ми мерзнемо’
автор Карусель-весель • 05 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
ми на Таірова.
На Таірова інша котельна, там кращі параметри.
Центр забезпечує найстаріша котельна на Балківській, старі труби, багато втрат.
Я спробую записатись. Але на сайті міста написано, що діяльність ТГО контролює колишня очільниця.
Дякую. Спробую завтра записатися на прийом.