Невидимка• 06 декабря 2024

Рак. Татові відмовили у лікуванні. Безкоштовна таргетна терапія

Татові відмовили у лікуванні 😢
Я писала раніше: 57р, карценома легені 2ст, ниркова недостатність, серцева недостатність, діабет.
Операцію не рекомендують всі 4 лікарі, з якими консультувалися. Хімію також. Були надії на промені, але у Львові відмовили і від них. Сказали єдиний варіант - таргетна терапія. Але це 6-7 тис дол в місяць.
І приймати постійно.
У нас немає таких грошей на постійно(
Чи є варіант виїхати на безкоштовне лікування закордоном?
В яку країну? І чи варто?
Чи краще не чіпати і жити так. Лікар сказав, що тато проживе з тим кілька років. Я знову розгублена, не знаю що робити?
Підтримайте порадами, поділіться досвідом. Щиро всім дякую.
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Так. Але все ж таки є шанс потрапити в лікувальну групу
Это ничего не даст папе автора. У него не будет хороших результатов на входе в программу.
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Тато каже, що це була не відмова пряма а порада. То я такивисловилася неправильно. Тато спитав лікаря «скажіть свою думку чесно, варто чи ні»
А лікар і каже «серце близько. Вилікуємо умовно пухлину, почнуться серйозні проблеми з серцем. Це опромінення. Я раджу не робити»
Якось так
Мою маму облучили. Как паллиатив, были боли. В результате рвота 10 раз в день 1.5 недели, потом слюнотечение. Потом ещё доза облучения и понос неконтролируемый. Не знаю даже. Это лечение как вы думаете?
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
Не серйозно, кажуть відразу попав чи ні лікувальну групу, якщо не попав то просто наблюдають
Ні не кажуть! Мама померла через 7 міс після виявлення рецидиву, через 4 місяці після програми. Аналізи були супер. З´явилися болі в спині. Пішли на МРТ а там((
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Головне щоб допомогло.
Вашій мамі допомогло?
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Співчуваю(.. був рецидив? А першу онкологію вона поборола? На скіоьки років?
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Головне щоб допомогло.
Вашій мамі допомогло?
Ні. Після опромінення стало гірше. Це як променева хвороба
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Так, хімія дуже допомогла і операція майже 9 років РМЗ
Само_достаточная• 06 декабря 2024
Автор, во многих странах лечат онко бесплатно. Вам бы определится со страной и спрашивать конкретно уже в группах. Австрия, Германия, Дания точно лечат бесплатно. А вот стоит или нет, я вам не скажу. А что говорит мама?
И какую страну вообще рассматриваете ? Может кто подскажет именно потом по стране.
ПрипоРошенная• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Після діалізу татові можуть відрізати ноги, бо діабет. Не знаю хто йому це сказав.
Я цим не цікавилася.
Без ніг жити не хоче..
та і не факт що виживе
Ляпнули абы шо! Скорее всего чтобы не делать ему диализ...
hrystia• 06 декабря 2024
Варіант виїхати є. Я, здається, вам писала про групу у ФБ «Афіна. Жінки проти раку» Там багато інформації на цю тему.
ПрипоРошенная• 06 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Щось хочеться вам порадити, і зависла... Якщо тато себе нормально почуває, то можливо і є сенс виїхати за кордон, але тут питання що зможуть там запропонувати. Я вже писала, у мене директор теж з раком легенів лікувався в Німеччині, за свої гроші, нажаль безрезультатно, але там були вже віддалені метастази.
Можливо є сенс запросити консультацію онлайн? Наприклад, в Німеччині. І вже тоді їхати.
Лікування від раку не повинно бути тяжчим ніж сама хвороба.
У мене чоловік, який до діагнозу не мав проблем з нирками, після першої хіміі опинився в реанімації, ставили стоми в нирки. Тяжко це все(
Бажаю вам знайти варіанти лікування тата!
У него была хпн? Сколько времени прошло с момента постановки диагноза (кт с контрастом?) до начала лечения?
Робот Вертер• 06 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
До рака ХПН не было. Но рак был связан с мочеполовой сферой, поэтому ХПН уже была паралельно как осложнение. Ну и непонятно сколько оно там развивалось, пока установили диагноз.
ПрипоРошенная• 06 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
У некоторых людей опн (острая стадия) может быть вызвана контрастным веществом при проведении кт. Отсюда и мой вопрос - сколько времени прошло от кт до первой химии?
Робот Вертер• 06 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Первая КТ с контрастом была в мае, но тогда ничего не обнаружили, химия почти через год - в апреле. Химию при его диагнозе очень редко делают, там лечение было гормональное и лучи. А потом уже пробовали химию.
ПрипоРошенная• 07 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Если не обнаружили то и не было онко за год до химии....
А второе кт тоже через год, какого размера была опухоль на кт?
Робот Вертер• 07 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Диагноз установили в сентябре по гистологии, 4 стадия была на тот момент, через 4 месяца после КТ.
Почему опухоль не накопила контраст так и непонятно, по УЗИ было видно. Был редкий вид опухоли, как сказал мне врач за всю жизнь в практике не столкнулся, только в книгах.
ПрипоРошенная• 07 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Эх.. даже так бывает... Очень жаль
А какое у нее название?
Робот Вертер• 07 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Эх.. даже так бывает... Очень жаль
А какое у нее название?
Был рак предстательной железы, но он у всех гормональный. А у мужа был негормональный, с нормальным ПСА, и он не поддался стандартному лечению. Люди годами живут с таким раком, и умирают от другого. У нас все получилось не так(.