А шо сталося?• 06 декабря 2024
Мобільний оператор
Дівчатка, послугами якого мобільного оператора ви користуєтесь? Завжди був Київстар, але зараз його тарифи не відповідають якості послуг(. І знову анонсують здорожчання на 25% Тому і постає питання про зміну оператора. Можливо хто в курсі чи можна змінити із збереженням свого номеру
Красота неземная• 06 декабря 2024
изменить можно на любого
у меня лайф
сравните тарифы других операторов
у меня лайф
сравните тарифы других операторов
МУСЯкомарова• 06 декабря 2024
Теж міняла на Лайф. Інтернет в Київстарі не тягне, при дзвінка не чути абонента часто. За відключення від контракту заплатила 100 грн. Якщо просто лишити номер і не буде на ньому коштів, потрібно поповнити на 100 грн. Одна обдіраловка
Ms. Android• 06 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А якщо не заплатити,що буде
Бабуся мороз• 06 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
’За відключення від контракту заплатила 100 грн.’
Що, правда?! Ніфіга собі, я збиралася відключати контракт. Мабуть, зовсім закрию кс..
МУСЯкомарова• 06 декабря 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так. Ще перед цим потрібно було до оператора подзвонити,щоб він заявку погодив, а у відділенні її підписати. А туди ж не дозвониться-час втрачається(
МУСЯкомарова• 06 декабря 2024
Ответ дляMs. Android
А якщо не заплатити,що буде
Не знаю, вони не сказали про умови,вже перед фактом поставили,гроші на рахунку були