Мальдивирую• 06 декабря 2024

хто робив полімолочку в обличчя і шию, задоволені?

Як проходила реабілітація?
Малая Налегке• 06 декабря 2024
Нормально, прям вау нема.
Реабілітація тиждень, лице болить нереально, але у мене дуже чутлива шкіра.
Яка ваша ціль від полімолочки?
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Нормально, прям вау нема.
Яка ваша ціль від полімолочки?
тургор щоб краще був, може трошки скули підняти і низ обличчя профілактувати брилі.
А ви перші дні масаж робили?
Тренуватися можна? Бо чула що деякі на йогу на 2й день вже йшли.
Шию теж робили?
Яким препаратом робили?
Намакушка• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
А ви перші дні масаж робили?
Шию теж робили?
Яким препаратом робили?
це нитки?
НеГолосую• 06 декабря 2024
Шкодую що зробила. Купа грошей коту під хвіст. Більше толку від біоревіталізації. Нічого полімолочка не підніме. Чомусь зараз її почали активно рекламувати. Навіть якість шкіри не покращилась. Перші 3 дні, поки обличчя набрякше від уколів, здається, що все ок, але коли ця набряклість проходить, то все стає так як і було. Читала в інтернеті, що після полімолочки потрібно ще пару днів робити масаж, я не робила, але якби і робила, то це нічого б не дало. Не рекомендую.
Всіх підсаджую• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
А ви перші дні масаж робили?
Шию теж робили?
Яким препаратом робили?
робила, сподобався ефект,робила масаж перший тиждень, ефект помітила десь тижні через три, піднявся низ обличчя ,покращився тургор
АфродитаПетровна• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
А ви перші дні масаж робили?
Шию теж робили?
Яким препаратом робили?
робила гану (причому ви сет,та що дорожче)колов Ярослав Латта (я до того що не рукожоп якісь) єфекту абсолютний ноль(ну може не так взимку сушило шкіру) ні брилі ні скули воно аж ніяк не піднімає (в мене така проблема є теж і нічим вона не вирішиться .що я тільки не робила вже повірте, тільки пластика напевно)
Неробименінерви• 06 декабря 2024
Викинуті гроші , нічого не змінилось
Бла бла бла• 06 декабря 2024
Я роблю 4 рік поспіль
Дуже відчутна різниця до та після
Скільки людей — стільки і досвіду
Аестефіл
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
а який вік? і чи може в вас є фото (можна зони брилей хоча б) щоб зрозуміти наскільки вони в вас виражені. ну і як виглядало обличчя до? і скільки часу пройшло? минулої зими? що до тої процедури робили раніш?
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
Я роблю 4 рік поспіль
Дуже відчутна різниця до та після
Скільки людей — стільки і досвіду
Аестефіл
а який вік?
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
а давно робили? повторювати будете? і який вік?
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
а скільки вам років? чи можна фото обличчя (можна без очей, якщо не хочеше повністю) - щоб оцінити в якому випадку нема сенсу
дякую
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
це нитки?
ні
АфродитаПетровна• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
робила в 22-му(тоді було 47м).морщін немає ,тільки птоз т.я лишня вага ,може у кого лице як печене яблуко воно поможе при моєму типі старіння до опи(робила все і рєдієс в т.ч не підніме нічого брилі якщо лишня вага повірте...от ліпосакцію тумісцентну робила від неї рез-т є. жалкую що раніше не зробила, хоча у мене тільки прокол під підборіддям,а зараз і по углах роблять
Всіх підсаджую• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
50, робила перший раз у вересні, буду повторювати
але в мене білкове харчування та фітнес
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
але в мене білкове харчування та фітнес
супер. а раскажіть що їсте конкретно на білковому?
Всіх підсаджую• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
Я не експерт, чисто інтуітивно, без зважувань їжі, намагаюсь істи по типу 70 процентів білок-овочі-фрукти, та 30 - всяка гидота))До речі, косметолог, що мені кололола, прямо казала, що не у кожного ефект буде, що якщо присутня білкова їжа, то шансів більше.
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
я розумію, проте можна детальніше що у вас є білковою їжею?
я гидоти взагалі не їм. ну бува дуже рідко цукерка якась
Всіх підсаджую• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
куряче філе(варю холодець часто чи просто варене) , тунець у власному соку , печінка яловича чи куряча, індюшаче філе, лопатка яловича, яйця, творог не вишче 5 процентів, рибні(минтай, хек) чи курячи котлети парові
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
а холодець - просто желатин добавляєте, чи ще свинячі хрящі?
тунець наче не дуже корисно - бо велика риба, а значить може ртуті містити багато
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
а, ну раз зайва вага - то звісно
Всіх підсаджую• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
желатин добавляю, про некориснисть тунця - улибнуло, бо я живу на півночі Харкова))я не боюсь померти від некорисного тунця та його ртуті))))мені прост подобається моя трансформація за останній рік)
автор Мальдивирую • 06 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
ох. олексіївка, північка салтовка,пятихатки - розумію...
я 20 років тому жила в харкові, тому знаю ці райони звісно, хоч жила на роганському масиві
Всіх підсаджую• 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
олексіївка)
Біток чи ефір?• 07 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
А можете про ліпосакцію написати детальніше? Вперше таку назву бачу. Де, в кого, яка ціна? Реабілітація яка? Треба бандаж носити?
автор Мальдивирую • 07 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
до речі влізу про бандаж. я іноді просто так такий з тему/алі ношу. і знайома косметолог казала що він ок після ниток наприклад.
просто пошук по фото робіть якщо купити хочте, бо по ссилці де брала - вже не в наявності - щось типу 3євро наче
саме така. я різних купу перкпробувала. а ця практична і нема зносу їй і прати можна звісно
АфродитаПетровна• 07 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
клиника медицел. врач Мацюк. реабилитация долгая месяц не меньше(вся сине-желтая -черная шея была и потом нужно 10 сеансов лпдж разбивать комки (про это не предупреждают), а красиво врут,что мол в четверг я делала .а в понедельник буду красавицей и в люди можно не верьте никому . пока синяк все стадии созревания не пройдет и не пропадет ,а он на весь подбородок и шею, будете в шарфике ходить, бандаж нужен, цена хз сейчас какая т.к в 2016м делала
автор Мальдивирую • 07 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
а у вас мабуть багато зайвої ваги було?
АфродитаПетровна• 07 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
а у вас мабуть багато зайвої ваги було?
по формулі рост мінус 100. 15 зайвих кг, ( при рості 170см.вага 83-85 була), по міркам цого форуму дуже багато т.я тут хто не 43кг важить. то жити права не має , у мене комплекція крупна спортивна типаж , опи практично немає плечі дуже широкі
автор Мальдивирую • 07 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
ну я вашого росту, мязів не багато, моя норма 55кг, навіть коли 65 я реально набрякша хрюшка. 60 - також не дуже комфортно мені
хоча декому реально підходить формула -100. все ж від типажу залежить