Ні грама• 06 декабря 2024
Розлучення через суд коли жінка за кордоном
Як зараз проходить процес розлучення пар, коли жінка за кордоном, а чоловік в Україні? Чи є якась спрощена процедура? Скільки чекати на суд після подання заяви? Скільки засідань може бути? І головне - як їздити на суди, якщо жінка живе за кордоном і дитина в школі?
Обоє хочуть розлучення. Є дитина. Розподіл майна вирішили мирним шляхом.
Ні грама
• 06 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Подати заяву через адвоката в Україні
Це потрібно знайти адвоката? А дорого це?
ХтоЯкщоНеЯ• 06 декабря 2024
Ответ дляНі грама
У всіх по різному. Можу порадити, дізнайтесь яка в нього зараз сума, він вів мої судові справи. .+380677453527, телеграм
@Peresvet1972 Володимир
дамаБезСобачки• 07 декабря 2024
Ответ дляНі грама
сама сейчас прохожу. цену мне один назвал 20 тыс. другая 7300. работаю с ней. в понедельник будет подавать иск. рекомендации, сами понимаете, пока дать не могу, потому как, только в начале пути
Ні грама
• 07 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Получается, что адвокат подает за вас заявление на развод? А сколько примерно занимает времени после подачи заявления и до первого заседания?
дамаБезСобачки• 07 декабря 2024
Ответ дляНі грама
да. она все делает. я только скинула документы. о сроках спрашивала. ориентировочно 3 месяца, если будет свет, судья не уйдет в отпуск и прочие палки в колеса
Ні грама
• 07 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
3 месяца это на все про все или от заявления до первого заседания?
дамаБезСобачки• 08 декабря 2024
Ответ дляНі грама
я думаю, ВАШ адвокат ответит вам более конкретно