Научительница• 07 декабря 2024
Як вам пісня?
Результат:
вже голосів:
3 (30%)
Подобається, чула/чув
3 (30%)
Не подобається, вперше чую
2 (20%)
Подобається, вперше чую
1 (10%)
Не подобається, але знаю пісню
1 (10%)
Тиц
Фіфачка• 07 декабря 2024
Це справа смаку, я творчість Скрябіна от дуже не люблю. єдина пісня, що можу слухати, не прям подобається але типу норм,не буду скидати, то дует з Білик Мовчати.
Притому обожнюю укр.музику і в свій час ходила на концерти Тол, Карна,ОЄ
Кондуктор автобуса• 07 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Мені здається, Скрябін це вже поза часом і оцінками подобається/ні)
Це як Файне місто Тернопіль, Лиш вона чи Вона мені сьогодні подзвонила, константа))