Лагшмивара• 07 декабря 2024

Девочки, у кого есть ссылка на бесплатную проверку авто по VIN-коду

Нужно срочно проверить уровень повреждений. В объявлении нет информации
Миссис Буркул• 07 декабря 2024
обычно нормальная проверка платная
Укр_жіночка• 07 декабря 2024
А просто в гугл вводили? Попробуйте просто в поисковую строку вбить.
Укр_жіночка• 07 декабря 2024
Биток?
заварний look• 07 декабря 2024
рівень пошкоджень
автор Лагшмивара • 07 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Не показывает ничего, только информацию по Украине
автор Лагшмивара • 07 декабря 2024
Ответ дляМиссис Буркул
обычно нормальная проверка платная
Та не, есть бесплатные, у меня была ссылка и потеряла
автор Лагшмивара • 07 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Биток?
Да
автор Лагшмивара • 07 декабря 2024
Ответ длязаварний look
рівень пошкоджень
Что смешного? Бывают, что машина в хлам, а бывают не критичные повреждения
заварний look• 07 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Пошкодження то тільки офф сервіс (якщо там її ремонтували), мрео просто що було ДТП
автор Лагшмивара • 07 декабря 2024
Ответ длязаварний look
Я маю на увазі, перевірити які були пошкодження у Америці, а не вже тут
Є сайті типу Copart, де можна подивитись стан машини ДО того, як її завезуть в Україну
Тобто, площадки в Америці, які продають биті машини
заварний look• 07 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
https://www.google.com/search?q=%D0%BF%D0%B5%D1%80...

Деколи буває в хлам але по суті то косметичні пошкодження, а буває просто бампер а по факту там купа компів і радіаторів в ньому...тому фото тут мало інформативні

+ наші ділки навчилися брати трупи, марафетити і на площадку ставлять лялічку аля ’’без пошкоджень’’
автор Лагшмивара • 07 декабря 2024
Ответ длязаварний look

Та зараз все не пишуть без пошкоджень, вже ніхто на це не ведеться, усі розуміють, що пошкодження були. Але які? Утоплена? Або лобове-це одне, а буває град та незначні пошкодження, типу бампера, крило…
Щастя-здоровля• 07 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Там где некритичные их сразу показывают со скринами или ссылкой. Где все спрятано, значит был тотал