СамавиховуюКота• 07 декабря 2024
Что приготовить? Хочу тыквенную запеканку…
Есть тыква, яйца, молоко, мука… нашла рецепт, но там нужен творог, его нет. Что посоветуете? Кто делал вкусно?)
Доктор Варвар• 07 декабря 2024
Робіть або кашу, або йдіть по сир. Я таку кашу роблю смачнющу, просто моя любов❤️
Смажена полуничка• 07 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Напишіть, будь ласка, свій рецепт. Хочу теж смачнющу.
Доктор Варвар• 07 декабря 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Класичний рецепт. Відварюю гарбуз, товчу, додаю молоко рис, цукор, ванільний цукор і варю на маленькому вогні 30 хвилин. Потім додаю масло і в духовку ще десь на 30-40 хвилин до утворення румʼяноі скоринки. В цьому і весь секрет. Вона як з печі
Смажена полуничка• 07 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Яйця не додаєте? На 1 кг гарбуза чищеного, скільки молока і рису? Хоч приблизно? Дякую.
Доктор Варвар• 07 декабря 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Яйця ні, навіть не чула. В мене десь на 600 гр чищеного гарбуза півсклянки рису, 500 мл молока, пара ложок цукру, але це залежить наскільки солодкий гарбуз. В процесі можу додавати молоко. І треба постійно мішати, бо пригорить.
Смажена полуничка• 07 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар