Невгамовна• 07 декабря 2024

Що робите в таку погоду?

як ви проводите свій час в таку погоду, йде дощ особливо не прогулятись, а якщо кудись в кафе чи тц то теж ненадовго і таке собі 🥺
Чим займаєтесь?
Начальник Анонимов• 07 декабря 2024
Я і в хорошу погоду не гуляю...мені ліньки
Твоя подружайка• 07 декабря 2024
ТЦ, кафе, кіно, просто вдома в горизонтальному положенні з серіалом чи книжкою
АнтиТроль• 07 декабря 2024
Холостяка дивилась цілий день, суші замовила та вино 🍷
ПП-шница• 07 декабря 2024
Я якась безрука чи що, діти вже дорослі, а я як еоектровіниу цілий лень бігаю, і вдома порядку нема, в холодильнику пусто.
Нічого вдягти• 07 декабря 2024
торговые центры ломятся, парковаться негде) потом начинается ’массовый исход’)народ по магазинам, в кино, просто так лазит смотрит-меряет) дети в детских городках
Всюди влазю• 07 декабря 2024
Поїхала на базар. Потім в Метро ( через все місто). Змерзла, змокла, нанервувалася в пробках... Тепер варю борщ і шукаю квартиру.
Брюлик в стразах• 07 декабря 2024
мне хоть снег, хоть дождь - у меня собака любит гулять в любую погоду. Одеваемся и идем, еще и в зоомагазин надо зайти за вкусняхой.
Госпожа Белладонна• 07 декабря 2024
Лежала смотрела сериал
Мастер Класс• 07 декабря 2024
Люблю в плохую погоду готовить дома что то вкусное)
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Спину скрутило, цілий день в піжамі валяюсь. Зробила укол, зараз щось читати почну.
Морковку дай• 07 декабря 2024
Из дома не выхожу. Вот щас ванну наберу, потом может быть повяжу немного, а может просто лежать и тут торчать
Файна шафа• 07 декабря 2024
Грубку топим.
Катастрофа• 07 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Витримали холостяка🤔
Неначасі• 07 декабря 2024
Топим баню, в 8 планируем идти парится
Катастрофа• 07 декабря 2024
Сьогодні прибирала довго, потім прогулялася до мами в гості. Тепер лежу задоволена, бо гарно й чисто. Можна кайфувать до понеділка
Астановитесь• 07 декабря 2024
Бігала на ринок, в АТБ, розетку, сьогодні було тепло вдень, тільки мокро, але я побігала, розігнала свою лімфу, люблю рухатися і ненавиджу малорухливий спосіб життя.
Потішаюся• 07 декабря 2024
Двигаю мебель, чтобы убрать в труднодоступных местах
Начальник Анонимов• 07 декабря 2024
А шо робити в ТЦ? Це прогулянка називається?
Аnnеt• 07 декабря 2024
напекли пирожки с капустой. смотрим ’Крепкий орешек’
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
’виход в свет’
Юлия 0811• 07 декабря 2024
Ответ для Файна шафа
Грубку топим.
Кропивою чи листям?
ОбережнаЯ• 07 декабря 2024
ходимо в гості, гості до нас. з дитиною в ігрову кімнату, або вдома кіно з попкорном.
Пешеходик• 07 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
А чим не прогулянка? Ви ж ногами по ньому ходите, рухаєтесь, така ж прогулянка як і по вулиці тільки сухо і тепло
Файна шафа• 07 декабря 2024
Ответ дляЮлия 0811
Кропивою чи листям?
Крапива,листья,скорлупа,вещи,сумка,ветки
Аnnеt• 07 декабря 2024
Ответ дляПешеходик
мне в магазинах душно. как там гулять?
Простецкая• 07 декабря 2024
В парній парилася, ще в озеро занурювалася після пропарки, два види масажу (спина, лімфодренажний) було... Нормально як для суботи, погода мені не важлива
Пешеходик• 07 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
мне в магазинах душно. как там гулять?
Ну не гуляйте по тц як вам душно🤷‍♀️
Простецкая• 07 декабря 2024
Ответ для Файна шафа
Грубку топим.
ООО! Велика справа, сирим листям, сирим гнилим бадиллям кропиви, шкаралупками горіхів і дрібоньким ріщам якраз грубку натопити справно можна. А ще можна вагу скинути добре на такому режимі
Аnnеt• 07 декабря 2024
Ответ дляПешеходик
Ну не гуляйте по тц як вам душно🤷‍♀️
я и не гуляю. меня туда сложно затащить.

что это за прогулки в помещении?
Вакцениро Вона• 07 декабря 2024
Все то же,что и в другую погоду.