всемВсёИмного• 07 декабря 2024
Як навчитися у вихідний день не думати про роботу?
Може у вас таке було, розкажіть, що робили?
Електрохарчування• 07 декабря 2024
Та просто не думаю і все. Знаю, що в понеділок буде гемор, хоч думай, хоч не думай. То й не думаю.
Всех в сад• 07 декабря 2024
Коли працювала бухгалтером, це було нереально, постійно маячили у голові робочі моменти. Зараз працюю в таксі, приїхала додому, думок нуль) кайф
Надежда наш компас• 07 декабря 2024
А що саме ви про неї думаєте у вихідні?
Я вимикаю сповіщення з усіх робочих чатів та і все
Морковна• 07 декабря 2024
У меня хорошая комфортная работа и мысли о ней даже в выходной не напрягают.
Б´ю байдики• 07 декабря 2024
В останній робочий день перед вихідними завершуйте задачі і не починайте нові. Якщо задача велика - розбивайте на логічні частини, завершуйте частину, решту як окрему задачу вже на понеділок. Не намагайтеся нічого запам´ятати, все записуйте хоча б як просто нотатки якісь на потім (записали - і забули, з голови можна викинути).
В п´ятницю ввечері подумки підсумували, останнє що треба записали, - і-і-і-і-і-і-і, вуаля, вихідні, свобода! До понеділка вас взагалі нічого не гребе!
Ну і найголовніше. Ніяких телефонних дзвінків, чатів чи чого б то не було в неробочий час. Це просто обов´язково і обговоренню не підлягає, от взагалі. Тупо неробочий час, вас немає, ви в нірвані, все.
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляМорковна
Хочу такую же! Кем работаете?
Морковна• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Хочу такую же! Кем работаете?
Я зам директора в фирме. Просто нормальное руководство и нормальные коллектив, вот и все. Без надрыва и драмы.
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Не виходить(( Часто саме у вихідні треба публікувати пости по робочим заходам((
Б´ю байдики• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Кому треба?
Якщо вашому керівництву, то хай встановлює такий робочий графік, що ваш робочий день, скажімо, субота, але тоді в понеділок у вас вихідний.
Чи ви там на добровільній основі ці пости публікуєте?
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Кому треба?
Це державна служба
Бандитка Сью• 07 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Я бухгалтер, постійно якась думка про роботу забігає, але я її зупиняю, просто не роздумую далі, переключаюся. Якщо по роботі пишуть/дзвонять, просто ігнорую. Я знаю, що якщо не переключу голову на вихідних, то робочий тиждень просто не дотягну
Б´ю байдики• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це державна служба
Тим більше. У вас є робочий графік, КЗПП та інші офіційні плюшки. Чого це ви дозволяєте на собі їздити?