Телепузик• 08 декабря 2024
Орхідея випустила пагон з розеткою
Орхідея влітку випустила пагон, на кінчику утворилася розетка з листочків, яка не дала коренів. Я все чекала, що корні з´являться, а з´явився пагон для цвітіння. Питання- як стимулювати утворення коренів дітки? Дякую
Коленная ложечка• 08 декабря 2024
У мене більше року так трималася і випустила корінчики. Потім я довго не мала часу відсудити і воно навіть випустило стрілку для цвітіння)
Телепузик
• 08 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Стрілку для цвітіння в мене вже випустило, а корінців немає.читала, що мохом розетку огортати. Варто такррбити?
Говорю-балакаю• 08 декабря 2024
Зніміть оці плівочки навколо місця, звідки корінчики мають бути. Можна обробити янтарною кислотою або іншим стимулятором. Мохом можна замотати також і підтримувати там вологість