Полонянка SexShop-а!• 01 декабря 2024

Що це з цикламеном?

Задрав вже. То наче був вже здох, потім знову почав рости. Все було ок, багато листя зеленого, навіть збирався квітнути, але стебла з квітами так і не піднялися, а листки знову ось такими почали ставати, як на фото. Що з тим робити?
автор Полонянка SexShop-а! • 01 декабря 2024
Завтикала фото))
Мочалкин блюз• 01 декабря 2024
Покажіть фото зворотнього боку листка
Треба ось так• 01 декабря 2024
Можливо стало жарко? Цикламен дуже любить прохолоду, особливо взимку
Ответ дляМочалкин блюз
Покажіть фото зворотнього боку листка
Ось, будь ласка
Мочалкин блюз• 01 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ось, будь ласка
Не кліщ.
Значить йому занадто сухо. Біля радіатора стоїть?
Ответ дляМочалкин блюз
Не кліщ.
На підвіконні, але під ним батарея. Що ж, спробую прибрати тоді звідти. Просто завжди там стояв і проблем не було.
Варто зараз може пересадити? Чи просто змінити місце?