Аноним с кешбеком• 08 декабря 2024
Дівчата, де б ви купили або вже купили будинок під Києвом?
Дівчата, можливо хтось вже купив, чи планує купити будинок, де б територіально обрали? Дивимось приватний будинок, але не можемо визначитись з місцем. Подобається обухівська траса, вона не така загружена, та відстань стримує + ціни високі.
Цікава також Білогородка, подобаються ціни на будинки, але не можу зрозуміти чому так дешево. Можливо хтось живе там, та може розказати про +\-?
Ірпінь також цікавий, але після повномасштабного трішки страшно… взагалі, порекомендуйте будь ласка, чи похваліться де ви обрали і чому подобається. Вишневе як вам?
Ответ дляАноним с кешбеком
Трипілля подобається дуже, але далеко. Обухівська траса одна з самих ідеальних в плані їзди в Київ, з Видубичів до центру також не далеко, Козин Рудики, там ціни просто космічні.
Ну мы в свое время потому там и не построились, потому что цены за землю были страшные.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А як з інфраструктурою там? Мені здається, але можливо просто здається, що сторона Одеської траси розвинена краще?
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Де ви обрали земельну ділянку, якщо не секрет?
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну смотря какая инфраструктура нужна. Я перестала предметно интересоваться, как там что, после того как мы там не построились. Думаю с 2017 года там уже и супермаркеты появились, и школы садики всякие. Как и везде
Бавовна• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ми наразі живемо в Трипіллі. Будинок придбали до війни, а на прчатку пмв перебрались сюди з Києва, в тому році і батьки тут поруч придбали будинок. Дорога від дому до Видубичів на все про все 1 година. 2 км м. Українка, там вся інфрастуктура потрібна в наявності. На початку було незвично і здавалось далеко, зараз звикли.
Зрадорозганячка• 09 декабря 2024
Ответ дляБавовна
А часто у Київ вибираєтеся?
Година це автівкою?
Бавовна• 09 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А часто у Київ вибираєтеся?
Година це автівкою?
Година це авто або маршрутка з Українки( ходить кожні 20 хв) або електричкою, 5 хв від дому. До жд вокзалу. Вибираємось 3 р на тижлень, а старша дитина ще +1 день.
Попихтю та й годі• 09 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А мы построились, но живем все равно в Киеве, облом ездить
Аноним с кешбеком
• 09 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Дякую 🙏, мені в тих краях ще дуже Вітачив подобається, але звісно лише як варіант дачі, бо їздити далекувато.
Аноним с кешбеком
• 09 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Мы в Хотяновке. В самом селе. Не дачи, не Межречье. Но сейчас конечно я не могу советовать эту местность.
Якраз хтось з дівчаток рекомендував звернути увагу на Хотянівку,я розумію причину не рекомендації, але підкажіть, ви їздите щодня до Києва? Чи там варіант дачі більше?
Ответ дляАноним с кешбеком
Езжу. 20 минут до Оболони на машине. Но у нас есть нюанс) взорванный мост, который никто не чинит. И ездим мы через танковый понтон, прокинутый через канал. У нас очень, оооочень специфическое направление и если не дай бог повторение истории - нам тут п..зда
Бавовна• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Витачів красивезний, але так, далекувато вже, і без машини складніше. У нас хоч транспортна зручна