Аноним с кешбеком• 08 декабря 2024
Дівчата, де б ви купили або вже купили будинок під Києвом?
Дівчата, можливо хтось вже купив, чи планує купити будинок, де б територіально обрали? Дивимось приватний будинок, але не можемо визначитись з місцем. Подобається обухівська траса, вона не така загружена, та відстань стримує + ціни високі.
Цікава також Білогородка, подобаються ціни на будинки, але не можу зрозуміти чому так дешево. Можливо хтось живе там, та може розказати про +\-?
Ірпінь також цікавий, але після повномасштабного трішки страшно… взагалі, порекомендуйте будь ласка, чи похваліться де ви обрали і чому подобається. Вишневе як вам?
Вся така шо куди там• 08 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Пуща -Водиця, Коник
в первом купили -идеально
Почем и как давно? Мечтаю про дом в Пуще
КротоТо• 08 декабря 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Летом,дешево
140 м2 -100 ты =6 соток + полный фарш, люди выехали
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Я бы в Киеве покупала, жить за городом и мотаться каждый день на работу, в школу , садик , репетитор и секции- очень тяжело
В Києві за ті ж гроші лише сарай купити можна.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Дякую, будинок не хочу в Києві, та й варіантів будинку де нормальні будуть умови проживання, в самому Києві майже немає.
Замрійлива• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Є, просто дорого
Холодная каша• 08 декабря 2024
Если говорить о привязке к выезду в Киев, то Чабаны, Гатное- наилучший вариант. Но цены почти киевские, инфраструктура хромает, именно село селом.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляdnc
Пуховка Зазимье классные места р.десна рядом . атб и форы , до эпицентра и леруа мерлен 15 мин
Дякую, такі варіанти навіть не розглядали
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Дівчатка, а хто з Вишневого /Гатне/Крюківщина, як вам?
Гатне, Вишневе, Крюківщина - трешатина за рахунок мурашників, не раджу.
Холодная каша• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
В Крюковщине живу. Если не на Орышках, то ты прям в городе фактически. С Орышек без транспорта ни на кружки, ни в секции никак. В школу возит школьный автобус. Муж не привязан к раннему выезду в город, выезжает в 10, уже поток основной уходит. Можно на Жуляны, можно через Гатное в Киев.
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Ви, мабуть, давно були там.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Є, просто дорого
Хіба що Русанівські сади, там подобається, але ціни космос. Осокорки, для мене взагалі не ок, але це виключно моя думка. Село Троєщина, ще як варіант, але тоді вже краще трохи далі, але в іншу сторону якусь.
Холодная каша• 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Ви, мабуть, давно були там.
Где? В Чабанах согласна, цивилизация плюс минус. Но Гатное село
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
І в Гатному теж давно були.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Дякую
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Пару дней назад)
Погано, мабуть, дивилися. Хоча мені воно теж не подобається, хоч і найближче до Києва розташоване. Але там можна розглядати лише кілька вулиць паралельних мегамаркету і ту частину, що ближче до Києва. А то зранку можна по їх Київській вулиці до траси тягнутися півгодини.
Скляна миша• 08 декабря 2024
Батьки живуть в Білогородці, але це вже давно не село, а така собі англомерація, населення десь вже 30 000, магазини (Сільпо-Фора-Варус), школи, садочки, вранці не просто виїхати, ввечері тягнучки на повернутися, з урахуванням забудови між столицею і Білогородкою зі сторони Борщагівки. Мені б мабуть зі сторони Київського моря хотілося б, та ж Хотянівка, це зовсім інші місця. Якщо далі по Житомирській подобається Мостище, озера -ліс, не так людно, як Білогородка, але й далі відчутно.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Прямо сейчас расматривала бы только Обуховское направление, Козин, Рудыки. Ну или дальше -Халепье, Триполье, Ржищев
У меня дом в Хотяновке возде ГЭСа. Конечно, фактор войны очень сильно спутал карты
Трипілля подобається дуже, але далеко. Обухівська траса одна з самих ідеальних в плані їзди в Київ, з Видубичів до центру також не далеко, Козин Рудики, там ціни просто космічні.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляСкляна миша
Дуже цікаво, щиро дякую 🙏 Ми колись їздили поруч з Хотянівкою, там дійсно чудове місце.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Ого, дякую!
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Не спешите покупать, все знакомые продают и квартиры и дома. Наличка лучше
Щиро дякую за пораду… навіть не знаю, ціни дійсно просіли, можливо навпаки є шанс взяти непоганий варіант, а може й ні 🤷♀️
Холодная каша• 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Местные знают как попасть в Киев и не тянуться через все село. Более-менее цивилизовано Гатное и выглядит со стороны Одесской трассы. А в глубине сплошной частный сектор
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Так приватний сектор - це ж краще отих шпаківень над трасою. Там є такі вулиці, де одні маєтки і палаци. Навігатор не перепреш, він завжди показує найкоротший шлях. Я вожу доньку туди на Пласт і сина на змагання, тому знаю всі їхні павутини-дороги.
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Летом,дешево
Дійсно чудова ціна! Дякую, що написали!
Холодная каша• 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Да, с одно стороны- частный сектор это класс. Но с точки зрения инфраструктуры и запроса автора на кружки и секции- Гатное немного не ее вариант, либо мама постоянный извозчик, как в принципе часто и получается
Аноним с кешбеком
• 08 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Так, дійсно, розрахунок якраз щоб інфраструктура була хоч мінімальна… цікаво якраз як в малих містечках під Києвом + ще дорога до Києва (школа і робота в чоловіка)